Honor prezentuje swe pierwsze tablety

Opublikowane:
Honor Pad Note
Honor Pad Note fot. AndroidCommunity

Honor zaprezentował w Chinach nowe tablety. Honor Pad Note i Honor Pad wejdą niebawem na rynek chiński, ale nie wykluczone, że pojawią się również w Europie.

Wyceniony na równowartość 160 dolarów Honor Pad Note dysponuje 9,6-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli i - nieco wbrew nazwie - nie posiada rysika. Ma za to czterordzeniowy, 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 1,2 GHz wspomagany gigabajtem RAM-u i grafiką Adreno 306, a także 16 GB pamięci wbudowanej i gniazdo na microSD.

Na pokładzie znajdziemy również 5- i 2-megapikselowy aparat fotograficzny oraz moduły Bluetooth 4.0 i GPS/Glonass. Ważnym atutem urządzenia jest wbudowany modem 3G. Tablet zasila bateria o pojemności 4800 mAh, zaś kontrolę sprawuje tu Android 4.4.4 KitKat z nakładką EMUI 3.0.

Taki sam system znajdziemy w mniejszym modelu Honor Pad. Ten z kolei posiada 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli i czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC7731G 1,2 GHz. Tablet ma 1 GB pamięci operacyjnej, 16 GB pamięci flash i gniazdo na microSD, ma również Bluetooth i GPS, ale nie posiada modemu 3G. W odróżnieniu od większego brata, ma także słabsze kamery - obie są 2-megapikselowe. Siłą rzeczy, Honor Pad jest wyraźnie tańszy - ma kosztować ok. 100 dolarów.

Na podstawie informacji AndroidCommunity

.jpg
Opublikowane:
Autor: Tomasz Kuliński
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Ekstremalnie poręczny Sandisk Extreme Fit

Ekstremalnie poręczny Sandisk Extreme Fit

19.12.2025

Kiedy zobaczyłem Sandisk Extreme Fit - tę maleńką pamięć masową typu plug-and-stay, pomyślałem sobie, że strasznie długo nikogo nie wkurzały długie i nieporęczne pendrive’y, o które zahacza w laptopie za każdym razem sięgając po coś na biurku albo rozłącza w desktopie sięgając do gniazd USB, żeby podłączyć kolejne urządzenie. więcej

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal
Huawei Pura 80 Ultra

Szkło, stal, ruchoma matryca i jeden cal

30.10.2025

Istne szaleństwo: zimna asceza lustrzanego metalu i obiektywy, które obiecują i dostarczają cuda. HUAWEI Pura 80 Ultra to smartfon dedykowany zdjęciom – i w tej dziedzinie wytycza nowe standardy. Krzyczą o tym wielkie szklane osłony obiektywów, których wyspa zajmuje niemal całą szerokość smartfona. Szepcze o tym nienachalnie innowacyjnie ruchoma matryca. więcej

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies