maciek
rendy, ponarzekać sobie mogę, nic tobie do tego.
Co do firmy myPhone, uważam ją za dobrą. Cena/jakość jak dla mnie super. Mam MyTaba 7 właśnie z biedronki i do dziś śmiga :) GTA III bez dźwięków bez problemu chodzi, emulator PSX'a też śmiga. Jak za sprzęt za 230zł to naprawdę jest super :)
rendy1
pieniądze są rzeczywiście powalająco niskie, ale to nic tylko się cieszyć:D Co do GPSa... w tablecie za tą cenę nie będziesz miał wszystkiego tego co masz np. w Galaxy... Jest to kilkukrotnie niższe (cena), więc przystopujcie z tym narzekaniem, że nie ma tego czy nie ma tamtego...
anna
Ja kupiłam w grudniu mytab 10 w Biedronce- na prezent. Po trzech dniach użytkowania tablet zepsuł się - połowa ekranu dobra połowa czarna. Za pośrednictwem Biedronki złożyłam reklamację 20.12.2012. W połowie stycznia zaczęłam dopytywać się o sprzęt. Próby kontaktowania telefonicznie z producentem-serwisem nie przynoszą skutku, ponieważ w tej firmie nie odbierają telefonów, a kontakt i to niekompetentny można nawiązać tylko poprzez e-maila.
Kiedy za interwencyjnym pośrednictwem biura obsługi Biedronki tablet trafił do sklepu na początku lutego to okazało się że w czasie naprawy ekran został uszkodzony od wewnątrz.
I tak tablet z naklejoną w taki sposób folią na ekranie aby powstałe bąbelki zakryły pęknięcie został przekazany do klienta jako naprawiony. Odmówiłam przyjęcia reklamacji i zażądałam zwrotu gotówki , ale za pośrednictwem biura obsługi Biedronki.
W dniu 12.02.2013r. odebrałam pieniążki , trochę dołożyłam i kupiłam coś lepszego. Nie polecam firmy MyPhone - lepiej omijać ją z daleka i oszczędzić nerwy, czas.
szkoda
GPS'a nie ma :(
marcin
hmm za te pieniądze czemu nie.