Wszystkich opinii: 25. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
24,0% 
icon down
 4,0% 
icon unknown opinion
 72,0% 
Opinia pozytywna

Klicha

Moim zdaniem się opłaca, bardziej niż np. Dell Streak, gdzie mamy tak naprawdę do czynienia z tabletem o funkcji telefonu. Tu opcja DUALSIM- mega! Wyświetlacz o wiele lepszy niż w moim poprzednim Samsungu I8910 . Cenowo też ok, rozsądnie całkiem. Imperius to dobry telefonik


R E K L A M A
Opinia neutralna

hens

[...] Informujemy także, że opinie napisane bez uwzględniania zasad języka polskiego (ortografia, interpunkcja, składnia itp.) NIE BĘDĄ PUBLIKOWANE.
................................................
Entuzjazm władzy bywa wszędzie, a w redakcji mGSM to jest upierdliwie nagminne i które łamie prawo. To jest tak, jak zamiast fachowca, tematy cenzuruje zredukowany nauczyciel gramatyki. Drodzy ludzie, znam programistów, którzy jak coś piszą to jest to niezrozumiałe dla ludzi dla waszego pokroju, a ich artykuły w j. technicznym, należy spolszczyć w redakcji.......pzdr.
Jesteś tu gościem. Możesz być gościem mile widzianym albo poszukać serwisu, który lepiej spełnia Twoje wymagania. To jest koniec dyskusji w tym miejscu na ten temat. Jeśli masz więcej uwag, można je przesłać na adres redakcji. (jf)

15 lat w mGSM 611 opinii
Opinia neutralna

Azawakh

Masz w sumie racje co do tego, że Apple wypuściło pierwszy porządny Smartphone w postaci iPhona gdyż na owe czasy była go rewolucja czego nie da się ukryć. To jest godne szacunku chociaż czas idzie do przodu i konkurencja technologicznie pokonała Apple i jego iPhona czego przykładem jest Galaxy Note czy też S3. Tego nie da się ukryć tak samo jak to, że produkowany w Chinach iPhone to składak skomponowany z podzespołów różnych producentów (procesor Samsunga, pamięć Toshiby a ekran Sharpa). Jest to mimo wszystko fenomen socjologiczny i społeczny do dziś potrafiący na kimś nieświadomym wywołać na ustach WOW! Ale co to ma wspólnego z Imperiusem zapytasz? A ma to,że jako fan Samsunga i urządzeń mobilnych (nie da się tego ukryć) odwiedziłem jego stoisko w czeladzkim M1 gdzie zaprzyjaźniona obsługa stoiska pokazał mi na prezentowanym S3 (a jakże :)) urządzenie od Media Tech i dało się w rozmowie wyczuć swego rodzaju "WOW! to może odnieść sukces jeśli tylko będzie sprzedawane w sensownej cenie" W sumie to też potwierdzam takie WOW! jak na filmach video oglądałem Imperiusa w akcji. Sam jestem mile zaskoczony i zdziwiony, że taki chińczyk potrafi tak płynnie i elegancko działać. Czyżby i na widok chińskiej podróby jaką jest niewątpliwe Imperius także można robić WOW!? Ano widocznie można i to bez sztucznych"ochów" i "achów" Jobsa i reszty zgromadzonych na Keynote fanów Apple i iPhone. A co do działania iPhona to identyczne zdanie mam na temat działania mojej Omnii W opartej na Windows Phone 7.5 Mango. Mimo, że za mówię zapłaciłem raptem 900 złotych też mi się nie wiesza, nie tnie wszystko działa niezwykle płynnie i szybko a do tego mam wyjątkowy porządek na pulpicie nieznany mi z Androida czy jakiegokolwiek innego systemu operacyjnego. A aktualnie czekam na przesyłkę z poczciwą Nokią N9 i jestem ciekaw czy na jen widok i działanie systemu MeeGo również zrobię głośne WOW!?


R E K L A M A
21 lat w mGSM 41 opinii
Opinia neutralna

adasco

Azawakh'u drogi, nie zgodzę się z opinią, że powodzenie iPhone to tylko kwestia zręcznego marketingu. Owszem, ma on wpływ... ale gdy telefon kiepski, wysiłki marketoidów idą na marne. Apple odważyło się wypuścić to, co Nokia miała ponoć 7 lat wcześniej. Chcesz czy nie, to dzięki iPhonowi masz teraz dotykowca w ręku. Imperius może być niezły, tak jak niezły jest np. mój wysłużony P920 (rok temu - też niezłe WOW). Ale i tak wolę iPhone'a - bo działa niezawodnie bez względu na to, co z nim wyczyniam, a do tego leży w ręku lepiej niż 4-calowa paletka. Jest zwyczajnie poręczniejszy i szybszy w obsłudze, choć oczywiście ma i wady. Ale przeszkadzają mi mniej niż wiecznie wieszający się Andrut.

15 lat w mGSM 611 opinii
Opinia neutralna

Azawakh

Zarówno Imperiusowi jak i pozostałym androidowcom brakuje amazingu i tego WOW, o którym piszesz gdyż zwyczajnie (mimo zdecydowanie lepszych podzespołów i parametrów) brak im reklamy (gdyby Jobs miał reklamować Imperiusa wiesz jakie potem byś robił WOW!!!) a reklama jak wszyscy wiedzą to wspaniała dźwignia handlu. To dzięki reklamie iPhone ma w sobie to coś. Inaczej byłby kolejnym zwyczajnym telefonem jak każdy inny. A co do Galaxy S3 to faktycznie ale tylna klapka jest delikatnie mówiąc raczej mało ciekawa (być może do nabycia będzie klapka z metalu jak do S2) ale klapka jest tylko drobnym i mało znaczącym problemem gdyż prawdziwe WOW na mnie robi nie reklama, opowiadanie o cudach niewidach (ala Jobs) ale potężny czterordzeniowy procesor, wielki 4.8" ekran,NFC, Flash Player oraz... wymienialna własnym sumotem bateria, której brak iPhonowi. Ten "czar" iPhona jest mocno nadmuchany przez samo Apple i jego fanów czego znów nie ma żaden inny smartphone ale to już właśnie zależy od nas czy chcemy przepłacać za coś przereklamowanego ale bardzo przeciętnego technicznie czy też kupić coś techniczne zaawansowanego tyle, że bez tego WOW. Ja wolę, żeby mi zostało w kieszeni niż płacić komuś za ten usilnie tworzony amazing, który tym bardziej pryska kiedy iPhone trafi przypadkiem w kałuże i może poprzez niewymienną baterię zostać raz na zawsze unicestwiony... (ja w Galaxy S3 czy nawet takim Imperiusie zdejmę pokrywę baterii, wyjmę baterię, nie dopuszczę do zwarcia, wysuszę i telefon i posłuży mi on jeszcze sporo czasu). Tym samym, ja sobie jeszcze poczekam około 3 miesięcy, pójdę do sklepu i mam nadzieję, że z przyjemnością przetestuję zupełnie pozbawionego amazingu i tego WOW Imperiusa MT7003. Być może jego działanie wywrze takie wrażenie, że krzyknę WOW! No ale czy tak będzie przekonamy się po pierwszych testach.

21 lat w mGSM 41 opinii
Opinia pozytywna

adasco

Azawakh, nie twierdzę, że inne telefony są złe. WP rzeczywiście coś w sobie ma... ale brakuje mu całej tej otoczki, tego "WOW", jakie daje iPhone. Do tego poziomy chyba najbliżej było Lumii 900 czy N9 - ale to wciąż nie to samo. A S3? Cały jego czar prysł podczas zdejmowania klapki baterii. Kawał porządnego smartfonu, ale bez "WOW"... Tyle, że owo "WOW" kosztuje jakiś tysiaczek, a to czy chcemy zań płacić, to już nasza sprawa ;)

15 lat w mGSM 611 opinii
Opinia neutralna

Azawakh

Nie będę się kłócił i udowadniał wyższości androidowców nad iPhonami bo i po co? Każdy wie jaki jest iPhone i jaki jest Android i każdy zna przypadłości obu systemów. Jednak chciałbym zaznaczyć, iż coraz mocniejsze podzespoły oraz coraz lepsze wersje Androida powodują, że i system Google staje się coraz bardziej zoptymalizowany czego przykładem jest Galaxy S3,którego cena spada w odróżnieniu od iPhona. No i idąc tym tropem muszę przyznać, iż oglądając materiały video na YouTube czysty Android na Imperiusie/Star i9220 działa naprawdę płynnie i szybko (chętnie go osobiście przetestuję) choć iPhonem też nie jest a kosztuje raptem 900 złotych. No ale jeśli już piszę o tek jakośco to tak samo dobrze jak iPhone tyle, że zdecydowanie taniej (cena znów około 900 złotych) sprawuje się Samsung Omnia W oparty o Windows Phone 7.5 Mango. Korzystam z tego telefonu (nawet ten tekst z niego napisałem) od około 2-3 miesięcy i tak samo jak Ty na swoim bardzo drogim iPhone nie wiesza mi się, wszystko działa płynnie i tak samo szybko jak na iPhone a do tego interfejs Metro jest zdecydowanie wygodniejszy zarówno od androidowego jak i iphonowego interfejsu przez co korzystanie z windows phona jest czystą przyjemnością. Tym samym Twoje twierdzenie mówiące, że komórka nie powinna być droga i tylko iPhone powinien być w wysokiej cenie zostało obalone bo zarówno coraz mocniejsze androidówce jak i tańsze sporo windows phony jak wspomniana OmniaW tal samo sobie znakomicie radzą co Twój iPhone mimo, iż są mniej lub bardziej od niego tańsze.


R E K L A M A
21 lat w mGSM 41 opinii
Opinia neutralna

adasco

@Azawakh: Masz rację, w przypadku iPhone połowa kosztów to właśnie opłata za "amazing", jak to świetnie ująłeś. PRoblem w tym, że Imperius, podobnie jak każdy fon z Andrutem taki "amazing" nie jest. Przykład? iPhone mam włączony od kwietnia non-stop, poza nielicznymi chwilami, gdy uśpił się po rozładowaniu baterii. Ale przez ten czas zero zwisów, mimo intensywnej eksploatacji. A moje pozostałe trzy fony z Androidem? Dzień bez resetu - dniem straconym. I to jest ta subtelna różnica, która zapewnia zabawkom z jabłkiem powodzenie, pomimo ich oczywistych braków.

Opinia neutralna

AnoniMouse

"Zabrakło refleksji dotyczącej tego, że HD oznacza bardzo konkretnie rozdzielczość 720x1280 pikseli, a nie jest marketingową "ozdóbką" w nazwie. (jf)"

W sumie jeśli poszukać informacji dokładniej to oznaczenie HD zaczyna się od 720p (720 linii poziomych wyświetlacza). Podobnie zatem można zarzucić Smsungowi GT-s8500 Wave że nie jest w stanie odtworzyć filmu w HD na swoim identycznym wyświetlaczu a z opisu pod linkiem http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts8500wave/ w informacjach dodatkowych wynika że może.

To jest kolejna manipulacja. Wyświetlacz HD oznacza - przynajmniej dziś, w bełkocie marketingowym, którym karmi się klientów - konkretne rozdzielczości matrycy, fizyczną ilość wyświetlanych pikseli (720p, a zatem 1280x720, 1080p, czyli 1920x1080 i wyższe), a nie odtwarzanie filmów w tej rozdzielczości. Przy odpowiednio mocnym procesorze są od tego są algorytmy skalujące. Najłatwiej dostępne źródła, zanim ktokolwiek da się nabrać: źródło 1 i źródło 2. Wikipedia nie jest co prawda w 100 procentach pewnym źródłem "wiedzy technicznej", ale w podstawowym zakresie naprawdę wystarczy. I żebyśmy mieli jasność: nie mam nic przeciwko samemu urządzeniu, mam natomiast wiele przeciwko dezinformowaniu potencjalnych nabywców. Samsung nie dorzuca "HD" do nazwy telefonu. Nie umieszcza HD przy specyfikacji wyświetlacza. W specyfikacji technicznej S8500 podaje się konkretnie możliwość nagrywania i odtwarzania filmów HD. Media-Tech sugeruje zaś, że wyświetlacz ma rozdzielczość HD, choć jej NIE MA. To JEST nadużycie i wprowadzanie w błąd.(jf)

15 lat w mGSM 611 opinii
Opinia neutralna

Azawakh

Całkowita racja, nie ma co przepłacać na komórki bo cena Imperiusa i tak jest bardzo dobrze dobrana (zdecydowanie lepiej niż pierwszy androidowy myPhone A210 Proxion, który przy mizernej specyfikacji i jakości kosztował około 900 złotych) ale niby dlaczego przepłacać za iPhona skoro to taka sama komórka jak wiele innych a nawet wielu z nich ustępująca (np topowcom Samsunga z rodziny Galaxy)? Jak dla mnie iPhone powinien kosztować około 1100 zł i ani grosza więcej gdyż niczym szczególnym na dobrą sprawę się nie wyróżnia i poziomem technologicznym odpowiada Motoroli Defy albo Galaxy S1/S2. Jak dla mnie pisanie, że tylko za iPhone powinno się więcej płacić jest grubo przesadzone a jego cena podobnie jak cena Imperiusa powinna być odpowiednią do jego możliwości i strony technologicznej a nie jest i wysoką cena bazuje tylko i wyłącznie na sile "amazingu" i niczego więcej.

Wszystkich opinii: 25. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies