9 milionów preorderów na Galaxy S III

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Dziennik Korea Economic Daily cytując oficjalną wypowiedź przedstawiciela Samsunga podał, że do tej pory złożonych zostało ponad 9 milionów zamówień na flagowego smartfona Samsunga. Galaxy S III już jest przebojem.

Plany marketingowe Samsunga wobec Galaxy S III są iście imponujące. Smartfon będzie sprzedawany w 145 krajach i znajdzie się w ofertach 290 operatorów. W katalogu mGSM mamy już pewne specyfikacje podstawowych modeli GT-i9300 i GT-i9308, ale także japońskiej wersji Galaxy S III SC-06D. Już za chwilę ogłoszone zostaną zapewne szczegółowe dane dotyczące innych wersji na rynki Dalekiego Wschodu: SHW-M440S, SHV-E200S i SHV-E210S.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

W Europie Galaxy S III zadebiutuje 29 maja w Niemczech.


Samsung Galaxy S III Samsung Galaxy S III Samsung Galaxy S III
Galaxy S III
fot: Samsung

Galaxy S III osiągnął rekordową ilość przedpremierowych zamówień. Swego czasu, w podobnym okresie poprzedzającym sprzedaż, Koreańczycy zanotowali tylko milion zamówień na Galaxy S i ok. 3 milionów na Galaxy S II.

Na podstawie informacji prasowej serwisu Hankyung przez Reuters

O autorze
jacek-filipowicz.jpg
Jacek Filipowicz

Dziennikarz specjalizujący się w rynku urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, telefonów, smartfonów i tabletów. Związany z katalogiem mGSM.pl od początku istnienia serwisu. Od 2012 roku pełni funkcję redaktora naczelnego. Autor testów, recenzji, aktualności.

Artykułów: 2038

Ten artykuł skomentowano już 4 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
25,0% 
icon down
 50,0% 
icon unknown opinion
 25,0% 
Default user logo
Ktoś

Opinia pozytywna

niszczyciel
To głównie operatorzy zamówili tych 9mln sztuk, także oni raczej się nie przejmują ewentualnymi niedoróbkami.
.ip.netia.com.pl | 21.05.2012, 12:05

R E K L A M A
Default user logo
posiadaczgalaxys2

Opinia negatywna

Ludzie są głupi że tak się na niego rzucają... lepiej zainwestować w sgs2
.dynamic.chello.pl | 18.05.2012, 20:05
Default user logo
tiazo

Opinia negatywna

Producenci aktualnie dyskryminują zwolenników smartfonów do 4 cali z full opcją. Nie każdy chce mieć cegłę w kieszeni.
.98.13.125 | 18.05.2012, 14:05

R E K L A M A
Default user logo
niszczyciel

Opinia neutralna

"Bogaty" ten świat...jeszcze niemal nikt nie miał go w ręku, nie zna wad, nie wie o ewentualnych usterkach, niedoróbkach, może niedopracowanym sofcie i dziesiątkach innych możliwych wpadek - a już 9mln ludzi go zamówiło, a kilka razy tyle pewnie go chce...
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 18.05.2012, 12:05

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies