Kolejny przeciek zapowiada nadejście Galaxy S24 FE!

Opublikowane:
Samsung Galaxy S24 FE
Samsung Galaxy S24 FE fot. Tarun Vats

Tania alternatywa dla flagowych smartfonów z serii Samsung Galaxy S24 może zadebiutować już niedługo. Premierę Galaxy S24 FE właśnie potwierdziło kolejne, wiarygodne źródło.

Jest nim platforma testowa interfejsu OneUI, na której właśnie pojawiła się nowa wersja systemu dla smartfona o numerze seryjnym SM-S721B. Odkryciem podzielił się leakster Tarun Vats, potwierdzając przy tym, że jest to europejska wersja Galaxy S24 FE. Można więc spodziewać się, że oficjalne zapowiedzi zobaczymy już niedługo - może nawet wcześniej, niż się spodziewaliśmy, bo wcześniejsze przecieki wróżyły premierę w połowie lipca.

Niestety, obecność smartfona w bazie danych nie zdradza nowych informacji o jego specyfikacji. Według dotychczasowych źródeł Samsung Galaxy S24 FE może być wyposażony w najnowszy flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, ale jest też możliwość że pojawi się z ubiegłorocznym Snapdragonem 8 Gen 2. Tak czy inaczej, prawdobodobne są dwa warianty regionalne, co oznacza, że do europejskich sklepów smartfon trafi z procecsorem Exynos. Nie zawiedzie natomiast wydajność pamięci - możemy oczekiwać 12 GB RAM typu LPDDR5X i 256 GB pamięci wewnętrznej UFS 4.0, czyli w najnowyszym standardzie przewyższającym recenzowanego przez nas Galaxy S23 FE. Przecieki sugerują też duży jak na serię FE 6,7-calowy ekran i akumulator o pojemności 4500 mAh.

.jpg
Opublikowane:
Autor: Maciej Gorczycki
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies