Wesołych Świąt!

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Bajecznie kolorowych pisanek, mokrego dyngusa i wiosennie świątecznej pogody na tegoroczne Święta Wielkanocne życzy Wszystkim Użytkownikom, Sympatykom i Gościom redakcja mGSM i GSMchoice.

Wesołych ŚwiątWesołych Świąt

Po każdej zimie musi w końcu nadejść wiosna. Dziewczyny, na razie nieśmiało, wychodzą na ulice w kolorowych krótkich spódniczkach, panowie jakby częściej się uśmiechają, ptasi świergot coraz bardziej od rana nie daje spać, a pogoda - jak to w kwietniu - wyplata dni raz deszczem, a raz słońcem. Święta, Moi Drodzy! - W dodatku te najbardziej wiosenne ze wszystkich świąt!

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Wszyscy - jak tu jesteśmy - chcielibyśmy życzyć Wam zdrowia, szczęścia, wiosennej beztroski i długich wypadów poza miasto przy coraz piękniejszej pogodzie. To Święto Zmartwychwstania i Odrodzenia, Święto Radości i Nadziei na lepsze jutro. Życzymy Wam, byście mogli spędzić je w gronie rodziny i najbliższych. Żebyście znaleźli czas na zwykłą rozmowę i cieszenie się tymi, na których Wam zależy. Dzielcie się jajkiem i polewajcie wodą na szczęście - byle z umiarem.


Wesołych Świąt!


Redakcja mGSM.pl

Materiał własny

O autorze
jacek-filipowicz.jpg
Jacek Filipowicz

Dziennikarz specjalizujący się w rynku urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, telefonów, smartfonów i tabletów. Związany z katalogiem mGSM.pl od początku istnienia serwisu. Od 2012 roku pełni funkcję redaktora naczelnego. Autor testów, recenzji, aktualności.

Artykułów: 2038

Ten artykuł skomentowano już 4 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 50,0% 
15 lat w mGSM 6 opinii
Opinia pozytywna

Macia$

Droga redakcjo!
Również życzę Wam Wszystkiego Najlepszego w te święta Wielkanocne, chociaż w tym roku lekko śnieżne; dużo jak najlepszych recenzji. A co do śniegu- nikomu mała zmiana nie zaszkodzi :)
Pozdrawiam
MW


R E K L A M A
Opinia neutralna

Jurek

Wesołych Świąt Wielkanocnych i mkrego dyngusa zarówno Redakcji jak i czytelnikom zaś portalowi jeszcze lepszej kondycji bo inny od pozostałych i cenny informacyjnie tego życzy Jurek. Portal mgsm.pl jest u mnie number One czyli pierwszy od góry i oby tam pozostał.

15 lat w mGSM 78 opinii
Opinia neutralna

Długi

Ja również życzę wam wszystkiego najlepszego w te święta, jak i cały nowy rok. Niech choinka się pali, a renifery się wyleczą z wścieklizny.
Domyślam się, że w następne Prima Aprilis znów będą cytaty z moich komentarzy (jak w każdym wydaniu z resztą).
Takie są prawa statystyki, mój drogi. Im więcej czegoś robisz, tym więcej błędów popełniasz :) Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Prima Aprilis wypadł w tym roku niefortunnie w niedzielę, ale postaram się po Świętach jednak zamieścić antologię Co-Lepszych-Tekstów z minionego roku. Dziękujemy wszystkim za życzenia. (jf)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Pol@k_u

Dzięki i nawzajem ;D

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies