
Bajecznie kolorowych pisanek, mokrego dyngusa i wiosennie świątecznej pogody na tegoroczne Święta Wielkanocne życzy Wszystkim Użytkownikom, Sympatykom i Gościom redakcja mGSM i GSMchoice.
Po każdej zimie musi w końcu nadejść wiosna. Dziewczyny, na razie nieśmiało, wychodzą na ulice w kolorowych krótkich spódniczkach, panowie jakby częściej się uśmiechają, ptasi świergot coraz bardziej od rana nie daje spać, a pogoda - jak to w kwietniu - wyplata dni raz deszczem, a raz słońcem. Święta, Moi Drodzy! - W dodatku te najbardziej wiosenne ze wszystkich świąt!
Wszyscy - jak tu jesteśmy - chcielibyśmy życzyć Wam zdrowia, szczęścia, wiosennej beztroski i długich wypadów poza miasto przy coraz piękniejszej pogodzie. To Święto Zmartwychwstania i Odrodzenia, Święto Radości i Nadziei na lepsze jutro. Życzymy Wam, byście mogli spędzić je w gronie rodziny i najbliższych. Żebyście znaleźli czas na zwykłą rozmowę i cieszenie się tymi, na których Wam zależy. Dzielcie się jajkiem i polewajcie wodą na szczęście - byle z umiarem.
Wesołych Świąt! |
| Redakcja mGSM.pl |
Materiał własny

Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!