
Święta zbliżają się wielkimi krokami, choć kradnący niedzielę kalendarz niezbyt jest dla nas łaskawy w tym roku. Mamy nadzieję, że pomiędzy przedświątecznymi obowiązkami znajdziecie chwilę, by przyjąć również nasze życzenia.
Jak co roku, w tym wyjątkowym czasie chcielibyśmy przede wszystkim podziękować Wam, Drodzy Goście i Stali Użytkownicy za odwiedziny, wierność, komentarze i pomoc w rzetelnym prowadzeniu mGSM. Wasze komentarze są dla nas zawsze cenne, a uwagi korygujące specyfikacje telefonów niezwykle pomocne. Dziękujemy za stałe miejsca w zakładkach i ulubionych, za to, że często podajecie mGSM w Internecie jako przykład rzeczowości i miejsca, gdzie można znaleźć informację oraz pomoc.
Chcielibyśmy Wam w przeddzień Wigilii życzyć oczywiście wymarzonych prezentów pod choinką, ale przede wszystkim, żebyście te Święta (i każde kolejne) mogli spędzić w towarzystwie najbliższych i najdroższych osób. Niech z pierwszą gwiazdką na niebie spełnią się Wasze najśmielsze marzenia, a każdy dzień przynosi wyłącznie dobre myśli i pomyślne wiadomości. Życzymy Wam mądrych rządzących i kraju z którego można być dumnym; pogody ducha i siły, by uśmiechać się czasem do innych ludzi; jak najmniej zmartwień i zgryzot, jak najwięcej szczęścia i radości.
Szczególnie ciepło pozdrawiamy wszystkich Polaków mieszkających poza granicami kraju. Życzymy Wam, żebyście zawsze mogli być blisko rodziny, żebyście znaleźli godny i właściwy sposób na życie. Dla tych, którzy pragną powrócić do kraju - rychłego powrotu z pełnymi kieszeniami i pomysłami na przyszłość. Dla tych, którzy chcą pozostać na obczyźnie - siły, by zaakceptować nową ojczyznę i znaleźć własne miejsce. Dla wszystkich: szczęścia i powodzenia.
Życzymy Wam, byście zawsze w zgiełku dni, w jazgocie informacyjnym, który nas otacza, potrafili znaleźć czas na zadumę i wyciszenie.
Życzymy Wam Zdrowych i Spokojnych Świąt.
W imieniu redakcji mGSM.pl i GSMchoice.com, niżej podpisany

Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!