
W doniesieniach smartfon jest także nazywany Xperia Arc HD. Wcześniej widzieliśmy kilka zdjęć na żywo, tym razem mamy coś, co wygląda na oficjalny prasowy render i wzmianki na temat oczekiwanej specyfikacji. Nie mamy za to daty premiery.
Na obudowie nadal widać napis Sony Ericsson, co w finalnej wersji może się już zmienić. W prawym górnym rogu przedniego panelu umieszczono frontową kamerę do rozmów wideo, a na samym dole podświetlane przyciski back, home i menu - a zatem możliwe, że Androida w najnowszej wersji raczej na tym modelu nie zobaczymy.
Uwagę zwraca przede wszystkim sporych rozmiarów wyświetlacz dotykowy, który ma obsługiwać rozdzielczość 720x1280 pikseli przy przekątnej 4,3 cala i gęstości 320 dpi. Na jednym z listingów systemowych widać procesor wykonany w architekturze ARMv7, 691MB dostępnej pamięci RAM (mówi się w sumie o 1GB RAM) i wersję systemu operacyjnego, która może ulec zmianie.
Procesor będzie pracował prawdopodobnie z zegarem 1,5 GHz, a telefon zaoferuje użytkownikowi 32GB pamięci wewnętrznej bez obsługi dodatkowych kart microSD. Bateria ma dysponować pojemnością 1750 mAh. Podobno w sprzedaży pojawią się odmiany czarna i biała. Wspomina się także o aparacie z matrycą 12 megapikseli i wsparciem Exmor-R. Nie muszę chyba nadmieniać, że przybliżonej daty premiery nikt jeszcze się nie domyśla, choć - jesli ma nosić brand Sony Ericsson - smartfon pojawi się raczej nie później, niż w pierwszym kwartale w pierwszej połowie przyszłego roku, bo w drugiej połowie - marka Sony Ericsson przestanie istnieć.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
| Sony Ericsson LT26i fot. iAndroid |
||||||
Na podstawie informacji serwisu XPERIA blog




