Smartfony BlackBerry umierają we śnie

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Konkretniej: rzecz dotyczy modelu BlackBerry Bold 9900 i 9930. Najwyraźniej implementacja najnowszego systemu operacyjnego BlackBerry 7.0 pozostawia wiele do życzenia. Wada została zgłoszona producentowi, RIM pracuje nad łatą.

W serwisie BlackBerry Support Community pojawiły się informacje użytkowników, którzy pozostawiwszy smartfona na noc do ładowania, nad ranem nijak nie mogli zmusić go do pracy. Jedyną oznaką aktywności urządzenia jest migająca czerwona dioda; telefonu nie można włączyć. Rady w rodzaju twardego resetu, wyjęcia i włożenia baterii nie skutkują. Awaria następuje bez względu na to czy akumulator jest ładowany przez ładowarkę, czy poprzez USB.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

RIM potwierdził zgłoszenia użytkowników ascetycznym komentarzem: Ograniczona liczba użytkowników zgłosiła problem z włączaniem urządzenia. Rzecznik prasowy producenta z kolei opublikował zwyczajowy w takim momencie komunikat: Pracujemy intensywnie nad aktualizacją oprogramowania, która naprawi tę niedogodność.

Brak jakiejkolwiek informacji ilu urządzeń poza zgłoszonymi publicznie na łamach BlackBerry Support Community dotyczy Red LED of Death, ale zajęcie oficjalnego stanowiska przez producenta może świadczyć, że nie jest to kilka, czy nawet kilkadziesiąt sztuk.

Na podstawie informacji serwisów CNBC i BlackBerry Support Community

O autorze
jacek-filipowicz.jpg
Jacek Filipowicz

Dziennikarz specjalizujący się w rynku urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, telefonów, smartfonów i tabletów. Związany z katalogiem mGSM.pl od początku istnienia serwisu. Od 2012 roku pełni funkcję redaktora naczelnego. Autor testów, recenzji, aktualności.

Artykułów: 2038

Ten artykuł skomentowano już 3 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
33,3% 
icon down
 33,3% 
icon unknown opinion
 33,3% 
Default user logo
Guci65

Opinia neutralna

To prawda, ta informacja dotyczy tych użytkowników którzy wgrali do swojego telefonu nakładkę "Aerio" o czym nie poinformowali producenta. Polecam odinstalować o po problemie :) Pozdrawiam Uzytkownik BB9780
PS. Zanim zacznie sie pisać należy najpierw sprawdzić co sie wczesniej upakowało w fona :)).
.internetdsl.tpnet.pl | 22.11.2011, 20:11

R E K L A M A
Default user logo
kris0725pl!

Opinia pozytywna

Takim użytkownikom RIM powinien dawać w ramach rekompensaty PLAYBOOKA :)[...]
.146.172.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl | 21.11.2011, 15:11
Default user logo
vintage

Opinia negatywna

To normalne, że jak jest nowy model to są jakieś wady, tak samo nigdy nie powinno się kupować nowego modelu samochodu bo dopiero po ok. 2 latach poprawiają wszystkie błędy i wady,to samo jest z telefonami, a tak na marginesie podobny problem był w noki n8 i została okrzyknięta najgorszym telefonem a sama nokia została zmieszana z błotem,a w przypadku blackberry pewnie tak nie będzie i odbije się echem. Nie rozumiem czemu ludzie tak gnębią nokię zwłaszcza, że pewnie nawet nie mieli np. modelu n8 w dłoniach
.play-internet.pl | 21.11.2011, 11:11

R E K L A M A

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies