r5yr5y5r
Opinia neutralna
nie nie można odpalić win XP bo XP nie obsługuje procesorów ARM. Ale pewno win 8 będzie sie dało choć microsoft zaprzeczył wypuszczaniu win 8 na telefony
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 16.11.2011, 12:11
msz
Opinia pozytywna
Czy na takim sprzęcie(dwurdzeniowy procesor i 1 gb ram)wobec tego można uruchomić np. windows xp??? Cena to pewnie 3tys. złotych ;-)
Czterordzeniowy.
Czterordzeniowy.
.adsl.inetia.pl | 16.11.2011, 11:11