
Czyżby BlackBerry London miał być pierwszym smartfonem RIM z systemem operacyjnym BBX? Tak sugeruje jeden z serwisów branżowych. Do niedawna nie byliśmy nawet pewni, że plotki o nowym urządzeniu są prawdziwe.
Niewątpliwie mamy do czynienia ze smartfonem BlackBerry, który zwraca uwagę ze względu na nietypowy, daleki od dotychczasowego kanadyjskiego konserwatyzmu design. The Verge zapewnia, że na fotce widzimy model BlackBerry London, a my nie mamy powodów, by im nie wierzyć.
Smartfon, którego premiery możemy podobno spodziewać się w czerwcu przyszłego roku (według The Verge) albo w 3-4 kwartale przyszłego roku (według BGR), napędzany będzie dwurdzeniowym procesorem TI OMAP z zegarem 1,5 GHz. W specyfikacji mozna znaleźć 1 GB pamięci RAM i 16 GB miejsca wydzielonego na system aplikacje i dla użytkownika. Z tyłu kamera z matryca 8 megapikseli, z przodu 2 megapiksele do rozmów wideo. Podobno obudowa Londona będzie cieńsza niż w przypadku iPhone 4.
Wygląd ekranu na zdjęciu nieco różni się od tego, co prezentuje ostatnia wersja systemu RIM. - Stąd domysły dotyczące zmiany wersji OS-a. Na zdjęciu może oczywiście znajdować się model konceptualny albo prototyp, a telefon w takiej formie może nigdy nie pojawić się na rynku, niemniej warto chyba zobaczyć w którą stronę idą koncepcje BB.

Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!