Nokia 800 w trzech kolorach

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł

Jeden z informacyjnych serwisów branżowych opublikował trzy fotki modelu Nokia 800 Searay w trzech kolorach. Premiera flagowego modelu Nokii z systemem Windows jest spodziewana w przyszłym tygodniu, w Londynie.

Informacja o dacie premiery nie jest oczywiście pewna, podobnie jak źródło publikowanych przez Pocketnow zdjęć. Telefon widzieliśmy już kilka razy w różnych miejscach, między innymi TUTAJ, na - wyglądającej na oficjalną - ulotce T-Mobile.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Przypominający Nokię N9 - pracującą pod kontrolą MeeGo - smartfon pojawiłby się w identycznych wersjach kolorystycznych; w kolorach czarnym, błękitnym i różowym. Poza modelem Nokia 800 Searay z systemem Windows Phone 7, na konferencji Nokii w Londynie spodziewane są także inne oficjalne premiery - źródło wspomina o jeszcze dwóch innych modelach.


Nokia 800 Searay Nokia 800 Searay Nokia 800 Searay
Nokia 800 Searay
fot. Pocketnow

Po pojawieniu się na rynku, każdy model Nokii z blisko rocznym już i niezbyt popularnym systemem Microsoftu będzie miał dosyć trudną drogę do serc i kieszeni użytkowników. Sklepy są opanowane przez systemy konkurencji, a do zawodów przystąpił przecież niedawno również Symbian Belle. Miejmy nadzieję, że Finowie mają genialne pomysły marketingowe, a ich telefony dodadzą mobilnym Okienkom skrzydeł.

Na podstawie informacji Pocketnow

O autorze
jacek-filipowicz.jpg
Jacek Filipowicz

Dziennikarz specjalizujący się w rynku urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, telefonów, smartfonów i tabletów. Związany z katalogiem mGSM.pl od początku istnienia serwisu. Od 2012 roku pełni funkcję redaktora naczelnego. Autor testów, recenzji, aktualności.

Artykułów: 2038

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
0,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 100,0% 
Opinia neutralna

Androidzik

Badziew a nie telefon . Jakby tylko MeeGo b miało być rozwijane to z chęcią kupiłbym Nokie N9 ( kilku moich znajomych też byłoby zainteresowane tym modelem jeśliby platforma była rozwijana a telefon troszkę tańszy ) . Dawniej szanowałem tę markę ale teraz ona dla mnie nie istnieje bo pierwsze dlatego , że nic ciekawego nie ma teraz do zaoferowania na tle konkurencji a po drugie ceny jej produktów nie są adekwatne do tego co oferują .


R E K L A M A

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies