R E K L A M A

Sony Xperia 1 III i 10 III - wygląd ujawniony przez producenta pokrowców

Opublikowane:

Producent akcesoriów, firma Olixar, umieścił na swojej oficjalnej stronie rendery prezentujące etui i pokrowce na przyszłe smartfony Sony - pokrywają się one z wcześniej pokazanymi renderami @OnLeaks.

Jakiś czas temu Steve Hemmerstoffer, czyli @OnLeaks, opublikował rendery przyszłych smartfonów japońskiego producenta: Sony Xperia 1 III oraz Sony Xperia 10 III. Teraz Olixar, który często przedpremierowo zdradzał wygląd swoich akcesoriów i, co za tym idzie, wygląd niezaprezentowanych oficjalnie smartfonów, pokazał Sony Xperię 1 III i Xperię 10 III.

Rendery są praktycznie identyczne, zmiany nastąpiły tylko w obrębie tylnego aparatu. Zgodnie z oczekiwaniami teleobiektyw jest teraz peryskopem, wciąż obecne jest logo ZEISS T*, do tego lampa błyskowa i czujnik 3D ToF. Warto też zwrócić uwagę na dodatkowy przycisk poniżej zamontowanego z boku czytnika linii papilarnych - to klawisz skrótu, który Xperia 1 III "pożyczył" od Xperii Pro. Obecne jest też gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Reszta smartfonu wygląda klasycznie i charakterystycznie dla Sony - o wydłużonym kształcie, z górną i dolną ramką.

Olixar pokazał też model Sony Xperia 10 III ubrany w etui - tutaj również wygląd telefonu pokrywa się z tym, co wcześniej opublikował @OnLeaks. Nowe smartfony mogą zadebiutować 14 kwietnia, wtedy też przekonamy się, jak będą wyglądać i jaką będą miały specyfikację obydwa opisane urządzenia. Na razie nic jeszcze nie wiadomo o Xperii 5 III, jednak seria 5 zazwyczaj pojawiała się pół roku po Xperiach 1.

Źródło: Olixar

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!