R E K L A M A

Huawei P50 - dezinformacje i nowa data premiery

Opublikowane:

Po chińskich mediach krążą różne informacje na temat serii Huawei P50. A doniesienia z jednego dnia są dementowane dnia następnego. Jakie informacje trzeba naprostować?

Wcześniej pisaliśmy o premierze smartfonów z serii Huawei P50, która przewidywana była na 17 kwietnia - to już termin ten nieco się wydłużył i najnowsze doniesienia wskazują, że może o być 26 lub 27 kwietnia. Możliwe, że jest to spowodowane opóźniającymi się pracami nad systemem Harmony OS - w chińskiej wersji smartfony będą pracować wyłącznie z autorskim softem, a w wersji globalnej z Androidem (ale bez usług Google'a) i nakładką EMUI. Warto dodać, ze z serii Huawei P50 zniknie model Lite, a zastąpi go podstawowy Huawei P50. W ten sposób Huawei P50 Pro będzie odpowiednikiem Huawei P40, a Huawei P50 Pro+ - odpowiednikiem Huawei P40 Pro.

Po Weibo krążyła też grafika sugerująca, że Honor chce nawiązać fotograficzne partnerstwo z firmą Canon. Nie byłoby to bardzo zaskakujące, zważając na liczbę takich "związków" (np. Huawei i Leica, Vivo i Zeiss czy świeżutka współpraca między OnePlus i Hasselblad). Ale to też okazało się fake newsem.

Źródło: Gizchina

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!