R E K L A M A

LG K62+ debiutuje w Polsce, w promocji

Opublikowane:
LG K62+
LG K62+
fot. LG

Polski oddział LG informuje o dostępności modelu LG K62+. Gdzie go można kupić i w jakiej cenie?

LG K62+ debiutuje w Polsce w ofertach sieci Play w zestawie z bezprzewodowym głośnikiem LG XBOOM Go PN1 o wartości 249 zł. Najtańszą opcją jest 24-miesięczny abonament za 95 złotych miesięcznie, zawierający opłatę za urządzenie oraz rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci, pakiet podstawowy Play Now oraz paczkę 20 GB danych. Chcąc obniżyć cenę, trzeba się liczyć z koniecznością wniesienia wyższej opłaty za telefon na starcie - aż po 799 złotych, obniżając miesięczny koszt do 60 zł. Zupełnie bez abonamentu - telefon ten kosztuje 999 zł. Wtedy już nie dostajemy głośnika, ale możemy kupić LG K62+ w dziesięciu ratach 0%. LG nie informuje, jak długo trwa wyłączność na ten model w Play, ani do kiedy trwa promocja z głośnikiem.

Czy się opłaca - oceńcie sami. Ja wspomnę jedynie, że LG K62+ to telefon z dużym, 6,6-calowym ekranem IPS, ale o rozdzielczości HD+. Sprzęt pracuje w oparciu o procesor Helio P35, wspierany w tej wersji przez 6 GB RAM-u oraz pamięć flash 128 GB, z możliwością rozszerzenia o dodatkową kartę pamięci microSD. Smartfon ma także poczwórny zestaw aparatów umieszczony z tyłu: z główną matrycą 48 MPx, modułem szerokokątnym (5 MPx), makro (2 MPx), który pozwala fotografować obiekty z odległości 4 cm, oraz portretowym (2 MPx). Za jakość zdjęć typu selfie odpowiada aparat z matrycą 28 MPx. Zasilanie zapewnia bateria o pojemności 4000 mAh. Telefon jest przy tym solidny, co potwierdza m.in. certyfikat standardu militarnego MIL-STD 810G. Smartfon pomyślnie przeszedł 8 testów, wliczając w to m.in. przetrzymywanie w wysokiej i niskiej temperaturze. Sprzęt jest także odporny na wibracje, wstrząsy, szok termiczny czy wilgoć.

Z kolei głośnik Bluetooth LG XBOOM Go PN1 ma akumulator 730 mAh na 5 godzin odtwarzania muzyki, jest odporny na zachlapania (IPX5), a podwójny tryb bezprzewodowy umożliwia stworzenie systemu stereo z dwóch głośników.

Na podstawie informacji LG

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!