R E K L A M A

Xiaomi Mi 11 Pro na oficjalnym zdjęciu!

Opublikowane:
Xiaomi Mi 11 Pro
Xiaomi Mi 11 Pro
fot. Gizchina

Stało się - wypłynęła oficjalna grafika, przedstawiająca nadchodzący model Xiaomi Mi 11 Pro, a szczególnie jego aparat fotograficzny.

Na zdjęciu możemy podziwiać tyły Xiaomi Mi 11 Pro w czterech wersjach kolorystycznych. Dwie - błękitna i czarna - wyglądają na wykończone matowo, zaś pozostałe - biała i srebrna - zdają się być błyszczące. Tył zapewne pokrywa szkło Gorilla Glass 5 - ale tego dowiemy się raczej w dniu premiery. Dziś natomiast, możemy zauważyć, że wersja pro ma zdecydowanie bardziej rozbudowy aparat fotograficzny, niż podstawowy Xiaomi Mi 11. Aparat jest poczwórny i umieszczony wraz z podwójną diodą LED w dwubarwnej oprawce, zajmującej ponad połowę szerokości tylnego panelu.

Jeden obiektyw jest większy, co ma sugerować, że współpracuje z dużą matrycą i układem stabilizacji optycznej. Obok widzimy dwa mniejsze obiektywy, przypisane prawdopodobnie do aparatu szerokokątnego i makro względnie rozmywacza tła. Ostatni obiektyw umieszczono na jaśniejszej części ramki, zapewne po to, by podkreślić jego prostokątne okienko - czyli konstrukcję peryskopową. Obok teleobiektywu umieszczono znak, że oferuje on 120-krotne przybliżenie, oczywiście cyfrowe. Bezstratne, realizowane drogą optyczną, nie przekroczy raczej 5x - ale może Xiaomi nas zaskoczy...?

Reszta specyfikacji Xiaomi Mi 11 Pro również będzie nie od parady. Ma obejmować 6,81-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 3200 x 1440 px i częstotliwości odświeżania 120 Hz, procesor Snapdragon 888 oraz pamięci LPDDR5 i UFS 3.1. Całość zasili akumulator o pojemności 4000-5000 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym i bezprzewodowym, odpowiednio 120 i 55 W. Wciąz jednak nie wiemy, kiedy premiera...

Na podstawie informacji Gizchina

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!