R E K L A M A

Sony Xperia 5 II dostaje Androida 11

Opublikowane:

Niedawno aktualizacji do najnowszego Androida doczekały się modele Xperia 1 i Xperia 5. Teraz okazuje się, że producent udostępnił update dla smartfonu Sony Xperia 5 II.

Jeden z najlepszych smartfonów japońskiego producenta będzie jeszcze lepszy - firma Sony rozpoczęła dystrybucję aktualizacji z Androidem 11 dla modelu Xperia 5 II. Zgodnie z oficjalnym harmonogramem aktualizacji Sony miało wypuścić stabilną wersję Androida 11 dla Xperii 5 II przed końcem stycznia. Firma dotrzymała terminu i rozpoczęła wdrażanie aktualizacji w wybranych regionach.

Aktualizacja oprogramowania w wersji 58.1.A.1.178 jest obecnie dostępna dla europejskich (XQ-AS52) i azjatyckich (XQ-AS72) wariantów telefonu z dwiema kartami SIM odpowiednio w Rosji i Azji Południowo-Wschodniej. Model z pojedynczą kartą SIM dla SoftBank Japan (A002SO) również dołączył do listy, choć jego aktualizacja oznaczona jest jako 58.1.D.0.331. W najbliższych dniach i tygodniach Android 11 dla Xperii 5 II powinien pojawić się w kolejnych krajach.

Źódło: xda-developers

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!