R E K L A M A

Co ujawniła Nokia 1.4 w FCC?

Opublikowane:
Schematy Nokii 1.4
Schematy Nokii 1.4
fot. FCC

Amerykański urząd FCC prowadzi certyfikację dla budżetowego modelu Nokia 1.4. Dzięki temu mogliśmy poznać niektóre dane, wymiary oraz zarys wyglądu urządzenia.

Z dokumentacji FCC dowiadujemy się, że telefon ma wymiary 166x76 mm. Przekątna całej obudowy wynosi 180 mm, czyli trochę ponad 7 cali. Pozwala to przyjąć, że ekran telefonu może mieć przekątną w okolicach 6,5-6,8 cala - przy założeniu, że ramki wokół ekranu nie będą należeć do najwęższych, jak przystało na tani smartfon. Schematyczny rysunek podpowiada nam również, że smartfon ma głośnik umieszczony na tyle obudowy, podobnie, jak czytnik linii papilarnych.

Widać tez, że Nokia konsekwentnie trzyma się przyjętego niedawno schematu stylizacyjnego, z okrągłą oprawką tylnego aparatu fotograficznego. W przypadku Nokii 1.4 będzie on podwójny, przy czym dodatkowy moduł będzie zapewne służyć do rozmywania tła. W centralnym punkcie oprawki aparatu znajdzie się podwójna dioda LED. Dzięki FCC poznajemy też pojemność akumulatora nowej Nokii. Jest to zapewne wartość minimalna, określona na 3900 mAh. Marketingowa, typowa wartość wyniesie zapewne 4000 mAh, co w prostym i tanim smartfonie stanowi wystarczającą pojemność. Nie znamy dokładnej daty premiery Nokii 1.4 - ale obecność smartfonu w FCC sugeruje, że nastąpi ona niebawem.

Na podstawie informacji FCC

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!