R E K L A M A

Samsung Galaxy Z Flip3 zadebiutuje później, ale za to z ekranem 120 Hz

Opublikowane:
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Większość ostatnich doniesień sugeruje, że premiera serii Samsung Galaxy S21 odbędzie się w styczniu. Jednocześnie, wszystko wskazuje na to, że nowy, składany Samsung Galaxy Z Flip zostanie zaprezentowany później.

W ubiegłym roku, Galaxy Z Flip debiutował w lutym, wraz z serią Galaxy S20. W 2021 roku ma być inaczej. Flagowce Galaxy S21 pojawią się już w styczniu, zaś premiera nowego Galaxy Z Flip odbędzie się nieco później, w bliżej nieokreślonym terminie w I kwartale. By było ciekawiej, zdaniem Ice Universe, leakstera "wyspecjalizowanego" w urządzeniach Samsunga, nowy klapkowiec Samsunga ma być nazwany Galaxy Z Flip3, a nie Flip2, jak mogliśmy przypuszczać. Najwyraźniej, za "Dwójkę" uznano model Samsung Galaxy Z Flip 5G.

Ice Universe podaje ponadto, że Samsung Galaxy Z Flip3 będzie mieć wyświetlacz odświeżający obraz z częstotliwością 120 Hz, otoczony węższą ramką. Ma być przy tym tańszy od poprzednika. Z kolei tegoroczne Galaxy S21 mają ponoć otrzymać rysik, by zastąpić anulowaną serię Galaxy Note. Powstaną - tak jak dotąd - trzy modele: Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie przepadają za ekranami o zaokrąglonych brzegach. W nowej generacji, taki ekran trafi tylko do Ultry, a Galaxy S21 i Galaxy S21+ będą mieć płaskie wyświetlacze.

Na podstawie informacji The Elec, Weibo i @DSCCRoss

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!