R E K L A M A

Poznajemy wygląd One Plusa 9 Pro i aparat OnePlusa 9

Opublikowane:
OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro i OnePlus 9 pojawiły się w kolejnych przeciekach. Steve Hemmerstoffer prezentuje wygląd modelu Pro, zaś serwis 91mobiles donosi o aparacie fotograficznym wersji podstawowej.

Według informacji Steve'a Hemmerstoffera, znanego jako OnLeaks, OnePlus 9 Pro raczej nie oczaruje nas swym wyglądem. Telefon będzie mieć dość zwyczajną stylizację, z prostokątną oprawką tylnego aparatu oraz wyświetlaczem z otworkiem na aparat przedni. Na grafikach nie wypatrzymy niestety minijacka - telefon ma jedynie złącze USB-C. Swe położenie zmieni nieco przełącznik wyciszania powiadomień, będzie teraz nieco niżej, w pobliżu klawisza włącznika, na lewym boku. Klawisze głośności - pozostaną na prawym. Aparat fotograficzny ma być potrójny lub poczwórny, w ciemnej, lekko wystającej oprawce.

Serwis 91mobiles opisuje natomiast aparat fotograficzny, jaki trafi do modelu podstawowego, czyli OnePlus 9. Aparat ten ma być potrójny, z nową, 48-megapikselową matrycą z obiektywem o ogniskowej 6 mm. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie producentem tego modułu, ale nie będzie to z pewnością stosowana ostatnio przez OnePlusa matryca Sony IMX686.

Drugi aparat, z szerokokątnym obiektywem, również ma otrzymać matrycę 48 Mpx, zaś trzeci = będzie prostym uzupełnieniem całości. Wielkość obiektywu na ujawnionym zdjęciu oprawki aparatu dobitnie wskazuje, że będzie to zapewne aparat do rozmywania tła albo makro. Sama oprawka przypomina dość mocno tą zastosowaną w Oppo Reno 4 - co może sugerować na pewne pokrewieństwo nowego OnePlusa. A tak może prezentować się OnePlus 9 w pełnej okazałości:

Na podstawie informacji voice, 91mobiles, Gizmochina

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!