R E K L A M A

Samsung Galaxy F41 - data premiery i specyfikacja

Opublikowane:
Samsung Galaxy F41
Samsung Galaxy F41
fot. Flipkart

Niedawno dowiedzieliśmy się o istnieniu serii Samsung Galaxy F i o pierwszym modelu - Samsung Galaxy F41. Dziś - znamy termin premiery i kolejne elementy specyfikacji.

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy model Samsung Galaxy F41 i pierwsze elementy jego wyposażenia. Dowiedzieliśmy się wówczas, że ma oznaczenie SM-F415F, procesor Exynos 9611 oraz 6 GB pamięci operacyjnej. Pojawiła się również wzmianka o wyświetlaczu Full HD+ z kropelkowym notchem, a ujawnione rysunki z instrukcji wskazały, że telefon ma klasyczny czytnik linii papilarnych, potrójny aparat fotograficzny i potrójne gniazdo kart, minijacka i port USB-C.

Dziś, za sprawą sklepu Flipkart (seria Galaxy F jest przeznaczona na rynek indyjski), poznaliśmy kolejne dane nowego modelu. Opublikowany w sklepie zwiastun nowego modelu zawiera kilka jego zdjęć, a także informację o pokaźnym akumulatorze: 6000 mAh. Ponadto, wspomniano, że wyświetlacz telefonu zostanie wykonany w technologii Super AMOLED. Co najważniejsze - podano też datę premiery. Samsung Galaxy F41 zadebiutuje 8 października.

Na podstawie informacji Flipkart

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!