Motorola przyzwyczaiła nas do regularnych premier smartfonów średniej klasy. Dziś debiutuje kolejny średniak, ale nieco inny, niż dotychczasowe - Motorola One Fusion+.
Motorola One Fusion+ oferuje bezramkowy wyświetlacz Full HD+ IPS o przekątnej 6,5 cala, rozciągający się całkowicie od krawędzi do krawędzi dzięki wysuwanej kamerze selfie, która chowa się za wyświetlaczem. Ponadto, ekran jest certyfikowany dla HDR10. Sercem One Fusion+ jest procesor Qualcomm Snapdragon 730, wyposażony w funkcje AI, dbające o optymalny stan mocy obliczeniowej. Procesorowi towarzyszy pamięci 6 + 128 GB, oczywiście pamięć wewnętrzną można rozbudować kartą microSD. Niestety - dzieje się to na zmianę z DualSIM, slot jest hybrydowy. Motorola one Fusion+ jest wyposażona w baterię 5000 mAh, by móc zapewnić dwudniowe działanie smartfonu. Ładowanie akumulatora jest szybkie dzięki technologii TurboPower 15 W.
fot. Motorola
Motorola One Fusion+ jest wyposażona w poczwórny aparat fotograficzny. 64-megapikselowa matryca wyposażona w technologie Quad Pixel i Night Vision, daje pewność, że zdjęcia będą ostre i jasne dzięki czterokrotnej czułości na światło i dobrej przysłonie f/1.8. O ujęcia szerszych planów zadba natomiast 8-megapikselowy aparat z obiektywem o przysłonie f/2.2 i polu widzenia 118 stopni. 5-megapikselowy aparat z obiektywem f/2.2 pozwala robić ujęcia makro, z kolei o efekty rozmywania tła na portretach dba aparat 2 Mpx, również z przysłoną f/2.2. Chowany przedni aparat ma natomiast 16 megapikseli i przysłonę f/2.0, a - co ciekawe - również tryb nocny, jak tylny aparat. Smartfonem można nagrywać filmy w Full HD w tempie do 60 kl/s oraz 4K w normalnej prędkości 30 kl/s. O jakość dźwięku dba mocny głośnik - niestety pojedynczy. Na szczęście telefon ma też minijacka.
fot. Motorola
Motorola One Fusion+ jest dostarczana z Androidem 10 oraz interfejsem My UX, który obejmuje wszystkie usprawnienia Moto, które zostały poznane i pokochane przez klientów, a dodatkowo wprowadza szereg nowych funkcji. Użytkownicy mogą tworzyć własne motywy, wybierając spośród unikalnych fontów, kolorów, kształtów ikon i animacji czujnika odcisków palca, dzięki czemu ich telefon staje się jednym na milion. Nie zabrakło również dodatkowych ustawień związanych z grami i multimediami. Wyposażenie dopełniają dwuzakresowe Wi-Fi, USB-C i Bluetooth 5.0, ale niestety nie ma NFC. Wszystko zamknięto w obudowie z zabezpieczeniem na wypadek przypadkowego zachlapania.
fot. Motorola
Motorola One Fusion+ będzie dostępna od 8 czerwca w Polsce i zostanie wprowadzona w wybranych krajach Europy w ciągu najbliższych dni. Jej sugerowana cena to 299 euro, a w Polsce - 1399 zł. Urządzenie pojawi się również w Indiach w najbliższych dniach, a także w wybranych krajach Ameryki Łacińskiej w ciągu najbliższych tygodni.
Materiał własny









