R E K L A M A

T-Mobile wprowadza nowe taryfy dla klientów abonamentowych

Opublikowane:

Operator T-Mobile zaproponował nową ofertę abonamentową. Znaleźć w niej można nielimitowane rozmowy i smsy, duże paczki danych oraz rabaty w opcji dla rodzin i duetów.

Gdziekolwiek jesteśmy, korzystamy z internetu oraz połączeń głosowych, by realizować codzienne obowiązki czy pasje, łączyć się z bliskimi, czy cieszyć rozrywką on-line. Statystyki pokazują, że w ostatnich tygodniach klienci operatora T-Mobile wykonywali 40% więcej rozmów telefonicznych i o 25% zwiększyli zużycie danych w porównaniu z początkiem roku.

Większe paczki gigabajtów

W nowych opcjach abonamentowych użytkownicy mogą wybrać spośród czterech wariantów, które zapewniają nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi, darmowe SMS-y i MMS-y, oraz atrakcyjne paczki internetu. Nowością w ofercie operatora jest najmniejszy abonament - XS - stworzony z myślą o tych, którzy chcą mieć zapewniony dostęp do internetu w niskiej cenie. W tej opcji do dyspozycji klientów są 3 GB internetu w cenie 35 zł miesięcznie (bez telefonu) lub 55-85 zł miesięcznie (w zależności od wybranego modelu smartfona).


Operator przygotował również opcje abonamentowe dla osób, które intensywniej korzystają z sieci. W wariancie M na klientów czeka 15 GB internetu (w cenie 55 zł miesięcznie bez telefonu lub 75-145 zł miesięcznie w przypadku wybrania opcji ze smartfonem), z kolei pakiet L zapewnia 70 GB danych i dostępny jest już od 75 zł miesięcznie (lub 165-185 zł miesięcznie przy wybraniu opcji z telefonem). Użytkownicy, którzy zdecydują się na dwa najwyższe pakiety, będą mogli po wykorzystaniu pakietu korzystać z sieci bez limitu danych korzystając z usług z prędkości obniżoną do 1 Mb/s.

Rabaty dla duetów i rodzin

T-Mobile przygotował także propozycję oferty, dzięki której co miesiąc można oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Zasada jest prosta: im więcej numerów, tym większa oszczędność.


W przypadku abonamentów XS i S dla w dla duetu przyznawany jest upust w wysokości 5 zł miesięcznie dla obu numerów. Wówczas miesięczna faktura będzie łącznie o 10 zł niższa. Wybranie opcji dla rodziny pozwala uzyskać rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy z trzech numerów, można zatem zaoszczędzić nawet 30 zł. Dla taryf M i L obniżka dla duetu wynosi łącznie 20 zł miesięcznie (10 zł za numer), a w opcji dla rodziny - 15 zł, zapewniając łącznie 45 zł oszczędności co miesiąc. Klienci mają pełną swobodę w zakresie wyboru terminu kiedy podpiszą umowy na drugą lub kolejne karty SIM i zawsze będą mogli skorzystać ze zniżek dla duetów i rodzin.

Internet dla tych, którzy potrzebują więcej

T-Mobile przygotował możliwość dokupienia paczek danych w sytuacjach, w których intensywność korzystania z sieci jest większa.

Klienci wszystkich planów taryfowych mogą zdecydować się na jednorazowe powiększenie pakietu danych o 5 GB (w cenie 15 zł) - aktywacja jest możliwa za pomocą aplikacji "Mój T-Mobile", poprzez wysłanie SMS o treści TAK pod numer 8026 lub kontakt z konsultantem pod numerem 602 900 000 (gdy dzwonimy z telefonu komórkowego) lub 22 413 69 96 (w przypadku telefonów stacjonarnych).

Szczegóły dotyczące nowych taryf i dostępnych rabatów znaleźć na tej stronie.

Na podstawie informacji T-Mobile

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!