R E K L A M A

Oppo Reno 3 - kto został testerem?

Opublikowane:
fot. mGSM.pl

Czas rozstrzygnąć nasz konkurs na Testera Oppo Reno 3. Kto otrzyma telefon? Zobaczmy...

Na rozstrzygnięcie kazaliśmy czekać Wam dość długo. Wybaczcie, ale to dlatego, że wpłynęło do nas naprawdę mnóstwo fajnych i ciekawych propozycji. Sporo czasu zajęło nam ich przeczytanie, a jeszcze więcej - dyskusja nad wyborem tej jedynej. Nagroda jest jedna - musieliśmy zatem naprawdę głęboko przeanalizować wybór. To trwało - ale już jest i możemy ogłosić, że zwyciężczynią i szczęśliwą testerką smartfonu Oppo Reno 3 zostaje Gabriela G.!

Gabriela zaproponowała sympatyczny test w formie wyliczanki. Oto zwycięska propozycja:

  • O - Ocena wyglądu - pierwszym elementem testu będzie obejrzenie smartfona z góry do dołu, wzdłuż i wszerz, zajrzenie do jego wnętrza i ocena wizualna - sprawdzę czy będzie to miłość od pierwszego wejrzenia.
  • P - Pani sprawdzi czy się nie rysuje - kolejnym etapem będzie test paznokcia, klucza i torebki - analiza czy żaden z jego elementów nie ulegnie zarysowaniu podczas codziennego użytkowania bez użycia etui.
  • P - Piksele - jak sprawa wygląda, gdyby się dokładnie przyjrzeć - mój test to wgranie ulubionych zdjęć z wakacji i obejrzenie jak zaprezentują się na ekranie AMOLED.
  • O - Oszałamiający procesor i pamięć operacyjna - instalując ulubione gry i aplikacje sprawdzę, jak wygląda płynność działania i przejścia między aplikacjami.
  • R - Radość szybkiego ładowania - przeprowadzę test wytrzymałości baterii przy różnych stopniach użytkowania w czasie dnia, przetestuję jak sprawdza się szybkie ładowanie.
  • E - Eleganckie selfie? Piękne krajobrazy? Amatorskie video? Koniecznie trzeba sprawdzić jak telefon sprawdza się przy różnych rodzajach fotografii i filmów - dynamicznych i statycznych. Odpowiem na pytanie, czy na wyjazd wystarczy zabrać telefon, czy muszę dodatkowo wspomóc się aparatem?.
  • N - Nocne eksperymenty - nie obejdzie się bez testów, jak aparat spisuje się w nocy.
  • O - Ocena całokształtu - w każdej z kategorii przyznam ocenę, z której wyciągnę średnią dającą ocenę końcową.
  • 3 - 3x tak? Czy taką ocenę otrzyma od jury?.


wideo: mGSM.pl przez YouTube

Gratulujemy zwyciężczyni i prosimy o kontakt mailowy z redakcją. Oczywiście - Gabrielę powiadamiamy również e-mailem. Teraz pozostaje poczekać na odzew - i test autorstwa Gabrieli! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i za wspaniałe propozycje. Oczywiście - zachęcamy też do śledzenia naszego kanału na YouTube i udziału w kolejnych konkursach!


Nasza recenzja Oppo Reno 3
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Materiał własny

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!