R E K L A M A

Android 11 beta - premiera przesunięta z uwagi na sytuację w USA

Opublikowane:

Firma Google przełożyła wydarzenie związane z wypuszczeniem wersji beta systemu Android 11 - miało to nastąpić 3 czerwca. Nie podano powodu, ale prawdopodobnie chodzi o sytuację związaną z Covid-19 i społecznymi protestami, które wywołała śmierć George'a Floyda.

Oto oficjalny komunikat Google'a na Twitterze:

We are excited to tell you more about Android 11, but now is not the time to celebrate. We are postponing the June 3rd event and beta release. We'll be back with more on Android 11, soon.

Nie wiemy, na kiedy zostało przesunięte wydarzenie. Czego możemy spodziewać się po Androidzie 11? Przede wszystkim ulepszonych funkcji związanych z wiadomościami, uprawnieniami aplikacji, nagrywaniem ekranu, dostosowaniem do szerokiej gamy wyświetlaczy urządzeń obsługiwanych przez Androida (np. składane wyświetlacze) oraz obsługą 5G. Pierwsza publiczna wersja beta wnosi także większą stabilność systemu oraz aktualizację online, bez ręcznego flashowania. Na pewno kolejna wersja Androida to ważne wydarzenie dla użytkowników systemu - szkoda tylko, że jego poprzednik (tj. Android 10) wciąż nie jest dostępny na tak wielu smartfonach czołowych producentów.

Źródło: Androidcentral

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!