W najnowszym Bondzie nie zobaczymy smartfonów Sony - przyszła pora na Nokię

Opublikowane:

Do niedawna smartfonami, z których korzystał James Bond, były modele dostarczane przez Sony. Ale w najnowszej odsłonie przygód 007 agent korzystać będzie z urządzeń innego producenta - Nokii.

Firma HMD Global rozpoczęła kampanię pod hasłem "The only gadget you'll ever need", promującą obecność marki Nokia w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda Nie czas umierać. Do tej pory w filmach z najbardziej znanym Agentem Jej Królewskiej Mości w oczy rzucało się logo Sony. Ale najwyraźniej współpraca z japońskim producentem została zakończona. W najnowszym Bondzie "wystąpią" zarówno nowe modele (Nokia 7.2), jak i kultowe telefony sprzed lat (Nokia 3310), zobaczymy też jeden używający łączności 5G (Nokia 8.2 5G, który jeszcze nie zadebiutował na rynku).


Zresztą już niedługo, 8 marca, wyemitowana zostanie reklama z Lashaną Lynch (Agent Nomi) i jednym ze smartfonów z logo Nokii. Dodajmy, że sama premiera filmu miała być w kwietniu, ale przeniesiono ją na listopad z uwagi na epidemię koronawirusa.

Źródło: Pocket-lint, Hindustantimes

O autorze
jolanta-szczepaniak.jpg
Jolanta Szczepaniak

Dziennikarka - w zawodzie od 10 lat. Absolwentka UŁ. Dawniej związana z miesięcznikiem "Mobile Internet", obecnie publikuje testy w serwisie mGSM.pl. Sporadycznie blogerka i wikipedystka. Na co dzień fanka mobilnych technologii i internetu, gadżeciara, serialomaniaczka i nałogowa czytelniczka książek oraz prasy popularyzującej naukę.

Artykułów: 2757

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Wszystkie recenzje


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies