R E K L A M A

Huawei P40 Pro także w wersji ceramicznej

Opublikowane:
fot. Evan Blass / Twitter

Do tej pory docierały do nas informacje o modelu P40 i P40 Pro. Ale być może Huawei ma w zanadrzu jeszcze jedną niespodziankę.

Evan Blass ujawnił nowy render Huawei P40, prezentujący wersję premium nadchodzącego flagowca od Huawei. Nie jest on wykonany ze szkła i metalu, jak w większość smartfonów z wyższej półki - zamiast tego obudowa jest ceramiczna.

Z frontu urządzenia znajduje się podwójny aparat do selfików, urządzenie ma również zakrzywione ramki, które rozciągają się na dolną krawędź telefonu. Po prawej stronie znajduje się przycisk zasilania i klawisz regulacji głośności, podczas gdy po lewa strona pozbawiona jest dodatkowych elementów.

Na tylnym panelu znajduje się znajduje się duży, prostokątny moduł aparatu z pięcioma obiektywami. Jeden z aparatów ma obiektyw peryskopowy, który wygląda nieco większy niż w Huawei P30 Pro.Ma oferować 10-krotny zoom i rozdzielczość 12 megapikseli. Według innych przecieków pozostałe aparaty to 64-megapikselowy aparat główny z sensorem Sony IMX6886, obiektyw makro, sensor ToF oraz 20-megapikselowy aparat z szerokim kątem.

Źródło: MobileSyrup

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!