R E K L A M A

Nubia Red Magic 5G z ekranem 144 Hz

Opublikowane:

Coraz więcej producentów stosuje ekrany o wyższych częstotliwościach odświeżania. Pierwszym był Asus ROG Phone 2 z panelem AMOLED 120 Hz. Smartfony z serii Galaxy S20 i OnePlus 8 również mają mieć panele 120 Hz. Ale jest firma, która chce je zdeklasować - to Nubia, która zamierza zaprezentować smartfon z wyświetlaczem 144 Hz.

Ni Fei, współzałożyciel i prezes Nubii, ujawnił na Weibo, że firma rozpoczęła testowanie nowego panelu wyświetlacza o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Do tej pory Red Magic 3 miał panel 90 Hz, inne smartfony oferują ekrany o częstotliwości odświeżania 120 Hz, ale ekran 144 Hz byłby pierwszy. W ten sposób Red Magic 5G, który ma wkrótce zadebiutować na rynku, może być pierwszym smartfonem z wyświetlaczem 144 Hz.


Udostępnił zrzut ekranu przedstawiający ustawienie "Częstotliwość odświeżania ekranu", które pozwala przełączać się między 60 Hz, 90 Hz, 120 Hz oraz domyślną częstotliwością odświeżania 144 Hz. Wyższa częstotliwość odświeżania nie tylko zwiększy komfort codziennego użytkowania, ale także poprawi wrażenia podczas grania.

Źródło: Beebom

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!