R E K L A M A

Czyżbyśmy poznali datę premiery Samsung Galaxy S11?

Opublikowane:
Tak mogą wyglądać nowe Galaxy S
Tak mogą wyglądać nowe Galaxy S
fot. @UniverseIce

Przewidywanie daty premiery smartfonów serii Galaxy S nie jest trudne: wystarczy celować w dni przed rozpoczęciem targów MWC. Ale trafić dokładną datę - jest już trudniej.

Tego zadania podjął się leakster Ice universe, specjalizujący się w przeciekach na temat Samsunga. Wieszczy on, że tegoroczne modele poznamy 18 lutego. To możliwe, bowiem targi MWC zaczynają się 24 lutego, a większość premier ma miejsce tuż przed nimi. Samsung przez kilka lat przedstawiał modele Galaxy S w przedtargową niedzielę, ostatnio zmienił jednak rytm i robi to nieco wcześniej. Data podawana przez Ice universe jest zatem wysoce prawdopodobna.

Premiera, tak jak ostatnio, odbędzie się w USA, w San Francisco, ale prawdopodobnie równolegle zostanie zorganizowana prezentacja w Europie, zapewne w Londynie. I podobnie, jak ostatnio, równolegle z serią Galaxy S może zostać zaprezentowany model ze składanym ekranem. I nie zdziwiłbym się, gdyby - podobnie, jak w tym roku - telefon z elastycznym ekranem został jedynie zapowiedziany ze sceny, a jego faktyczna premiera zostałaby ustalona na kwiecień-maj.

Na podstawie informacji @UniverseIce

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!