R E K L A M A

Premiera Samsunga Galaxy S10 Lite i Note10 Lite opóźniona, ale za to S11 zadziwi fotografią

Opublikowane:
Samsung Galaxy S10 Lite i Note10 Lite
Samsung Galaxy S10 Lite i Note10 Lite
fot. AndroidHeadlines

W ostatnich godzinach pojawiło się kilka kolejnych doniesień na temat Samsunga. Podobno premiera Galaxy S10 Lite i Note10 Lite odbędzie się dopiero w 2020 roku, ale za to Galaxy S11 będzie mieć rewelacyjny aparat.

Na początek - rendery. Android Headlines publikuje kolejne grafiki przedstawiające Samsunga Galaxy S10 Lite i Galaxy Note 10 Lite. Jak widzicie, fronty urządzeń utrzymane są w tym samym stylu, co zwiastuje, że w 2020 roku Samsung będzie konsekwentny w stylizacji. I dobrze...

Niestety, premiera Samsunga Galaxy S10 Lite i Note10 Lite, której spodziewaliśmy się jeszcze w tym roku, odbędzie się później. Według serwisu 91mobiles, planowana jest ona na połowę stycznia - zatem przesunięcie nie jest na tyle duże, by dopatrywać się w nim "drugiego dna".

Z kolei dość wiarygodne źródło, jakim jest Bloomberg, pisze, że Samsung Galaxy S11 ma pokonać iPhone w dziedzinie fotografii. Na łamach amerykańskiego serwisu to ogromny komplement. Nie sądzę, by pojawił sie bez powodu, zatem informacje są chyba trafne. Jak już wielokrotnie czytaliśmy, przewiduje się, że do S11 trafi 108-megapikselowy moduł S5KHMX opracowany we współpracy z Xiaomi i znany z modelu Mi Note 10. Obok niego, pojawi się aparat z teleobiektywem dającym 5-krotne zbliżenie bezstratne, a do tego, smartfony tej rodziny mają mieć jeszcze sensor ToF do rozmywania tła. Bloomberg pisze, że podobny zestaw fotograficzny trafi również do planowanego clamshella Samsunga z elastycznym ekranem. Patrząc na Galaxy S10 i aktualnego Folda - to dość prawdopodobny scenariusz.

Na koniec, krótki przeciek o akumulatorze Galaxy S11+. Dokumenty cetyfikacyjne wskazują, że bateria ta będzie mieć typową pojemność 5000 mAh, czyli będzie całkiem spora.

Na podstawie informacji Androidheadlines, 91mobiles, Bloomberg i Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!