R E K L A M A

Samsung Galaxy S11 z wyższym ekranem

Opublikowane:

Benchmark HTML5 ujawnił proporcje ekranu w przyszłym modelu Samsung Galaxy S11 (dokładnie chodzi o urządzenie z oznaczeniem SM-G416U, który prawdopodobnie dotyczy przyszłego flagowca Samsunga).

Dowiadujemy się, że urządzenie będzie działać pod kontrolą Androida 10, a wielkość ekranu wyniesie 384x854 pikseli. Oczywiście nie jest to faktyczna rozdzielczość, ale wskazuje na to, jaki proporcje będzie miał ekran. I wyniosą one 20:9. Dla porównania, Samsung Galaxy S10 i Galaxy Note 10 używają ekranów o proporcjach 19:9, a ekrany 20:9 możemy spotkać na przykład w modelach A80 i A70.


Według innych plotek ekran ma otrzymać większy otwór, który pomieścić ma nie dwa, ale trzy aparaty do selfików, powiększony ma zostać również obszar na ekranie, na którym przeprowadzane jest skanowanie odcisków palców. Specyfikacja przyszłego flagowca nie została oczywiście ujawniona, ale prawdopodobnie Samsung zastosuje w nim układ Snapdragon 865. Być może pojawi się również wariant 5G. Premiera Galaxy S11 spodziewana jest w lutym, do tego czasu na pewno pojawi się jeszcze wiele mniej lub bardziej potwierdzonych informacji.

Źródło: 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!