R E K L A M A

Oppo K5 przedpremierowo ujawnia specyfikację

Opublikowane:

Oppo K5 ma zadebiutować już jutro (razem z modelem Oppo Reno Ace). Przedpremierowo, za pośrednictwem Weibo, producent zdradził wszystkie najważniejsze cechy tego modelu. Potwierdzają one to, co już wiemy o K5 z przecieków pochodzących z TENAA.

OPPO K5 będzie napędzany ośmiordzeniowym procesorem Snapdragon 730G, wspieranym przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Jadną z grup docelowych modelu K5 są gracze, toteż nie zabrakło tu funkcji Game Boost 2.0, która ma zapewnić użytkownikom płynną rozgrywkę. Za zdjęcia odpowiadać ma poczwórny aparat z 64-megapikselowym aparatem głównym. Dodatkowe aparaty mają 8 i 2 megapiksele. 32-megapikselowy aparat do selfików znalazł się na frontowym panelu w wycięciu w kształcie kropli.

Smartfon zasilany będzie przez ogniwo o pojemności 3920 mAh obsługujący technologi VOOC 4.0 Flash Charge (30 W). Oznacza to, że naładuje baterię od 0 do 100% w zaledwie 73 minuty. OPPO K5 dostarczy tez nowej funkcji dual Wi-Fi, która pozwoli urządzeniu połączyć się z dwiema sieciami Wi-Fi jednocześnie. Zapewni to lepszą przepustowość i stabilność połączenia. Nie zabraknie obsługi NFC, dzięki czemu użytkownicy będą mogli korzystać z płatności zbliżeniowych, na przykład OPPO Pay.

Źródło: Playfuldroid

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!