R E K L A M A

Samsung Galaxy Note 10 zdradził kolejną funkcję?

Opublikowane:

Oficjalny debiut za niecały miesiąc, a tymczasem nie dość, że poznaliśmy wygląd nowych przedstawicieli serii Galaxy Note oraz wiele parametrów ich specyfikacji, to ostatnio przypadkiem ujawniono jedną z ciekawszych funkcji, którą ma dysponować Samsung Galaxy Note 10.

Na twitterowym profilu indonezyjskiego oddziału Samsunga pojawiło się nagranie (już niestety niedostępne), które promowało premierę nowych Note'ów na początku sierpnia i przy okazji zdradziło jedną z funkcji nowych flagowców. Według serwisu PocketNow ujawniono w nim, w jak dużym stopniu nowy Note może zastąpić komputer, wykorzystując ulepszoną funkcję DeX Live. Wideo sugeruje, że nie trzeba będzie używać wielu urządzeń (komputerów stacjonarnych, laptopów, kart pamięci itp.), aby wykonać pracę - wystarczy Galaxy Note10, który zmieni się w komputer stacjonarny - całkowicie bezprzewodowo.

Dex Live to kolejny krok w stronę przekonania użytkowników, że flagowe smartfony Samsunga mogą być zamiennikami komputerów stacjonarnych. Funkcja ta ma modelowi Galaxy Note 10 umożliwić bezprzewodowe połączenie w celu korzystania z niego jak z własnego komputera, wykorzystując bezprzewodową klawiaturę i myszkę oraz zewnętrzny monitor, służący jako główny ekran. Oczywiście Galaxy Note 10 nie będzie w stanie konkurować z komputerami stacjonarnymi o dużej mocy, ale w innych przypadkach, gdy w grę praca z dokumentami czy korzystanie z aplikacji internetowych i mobilnych, może się to sprawdzić doskonale.

Samsung oczywiście nic ie potwierdził, a przypadkowo dodane wideo zostało już usunięte z profilu indonezyjskiego oddziału Samsunga na Twitterze:

Na podstawie PocketNow

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!