R E K L A M A

Nowe zdjęcia Nokii 9 Pureview - wygląda świetnie

Opublikowane:
fot. NokiaPowerUser

Widzieliśmy już niemało zdjęć smartfonu Nokia 9 Pureview, który ma oficjalnie zadebiutować 24 lutego. Były rendery i filmy, a teraz mamy dwa zdjęcia, prezentujące na żywo najnowszego flagowca od HMD Global.

Nokia 9 Pureview ma oficjalnie zadebiutować 24 lutego i do tego dnia możemy spodziewać się jeszcze niejednego wycieku informacji lub zdjęć. Tymczasem pojawiły się dwa nowe zdjęcia, prezentujące na żywo 5,99-calowy smartfon, zarówno z frontu, jak i od tyłu. I w mojej opinii prezentuje się naprawdę atrakcyjnie - z frontu klasycznie, z tyłu intrygująco.

Linii wyświetlacza nie psuje żadne wcięcie ekranu, zaś samo urządzenie, mimo sporego ekranu, nie wydaje się duże. No i te aparat na tylnym panelu - liczne obiektywy wzbudzają zainteresowanie, zwłaszcza, że mają zapewnić lepsze przechwytywanie światła i wyższą szczegółowość zdjęć. Pozostałe parametry też nie rozczarują użytkowników - wyświetlacz ma mieć rozdzielczość 2K i obsługiwać HDR10, ekran ma mieć wbudowany czytnik linii papilarnych, a całość ma napędzać Snapdragon 845 z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Na poddstawie NokiaPowerUser

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Rademon
Gdyby to był ekran 4K z technologią 3D, oraz procesor Snapdragon 855, to na pewno bym kupił tego smartfona do testów. Przód telefonu bardzo mi się podoba, gdyż nawiązuje do Nokii z lat świetlnych. Ostatnia Nokia, która miała podobny przód to 7 Plus.
.184.97.226 | 13 Feb 2019, 06:02