Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Dziennikarz specjalizujący się w rynku urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, telefonów, smartfonów i tabletów. Związany z katalogiem mGSM.pl od początku istnienia serwisu. Od 2012 roku pełni funkcję redaktora naczelnego. Autor testów, recenzji, aktualności.
Do rodzinny urządzeń z serii Soul dołączył dziś smartfon X2 Soul Style. Posiada aparat 13 megapikseli, akumulator 2350 mAh, 4-rdzeniowy procesor i 2 GB pamięci RAM. Smartfon dostępny jest również w wersji X2 Soul Style Plus z 3 GB pamięci RAM.
Mamy co prawda naszego człowieka w Chinach, który już to i owo widział, ale producent niechętnie niestety zezwala na dzielenie się szczegółami objętymi nadal tajemnicą. Tymczasem @OnLeaks opublikował zgrabną animację Huawei Mate 8.
Hitachi proponuje kolejną innowację kierowaną w stronę producentów i użytkowników komórek. Dzięki niej smartfony lepiej zrozumieją co mówimy w hałaśliwym otoczeniu i łatwiej przetłumaczą wypowiedź na inne języki.
Według japońskiego bloga Mac Otakara powołującego się na pewne źródło, Apple ma przygotowywać drugą odsłonę 4-calowego iPhone 5s. Podobno smartfon jest fazie produkcyjnej i może pojawić się lada chwila. Czyżby iPhone 6c?
Wierzcie mi, nie warto pomylić HTC One M9s z HTC One M9. To jednak zupełnie inne specyfikacje techniczne i inne możliwości. Niby jedna mała literka, ale zmienia tak wiele. Główne różnice to rodzaj procesora i matrycy aparatu.
Na Asus ZenTalk pojawiła się wczoraj lista modeli Asusa przeznaczonych do aktualizacji systemowej. Na razie Androida 6.0 Marshmallow otrzyma 5 najnowszych modeli, chyba ze wszystkimi swoimi wariantami.
Właściwie: jedna klapka, ale w dwóch wersjach. MyPhone Metro i Metro+ to telefony dla tych, którzy poszukują klasycznych i ekonomicznych rozwiązań komunikacyjnych albo po prostu nie przepadają za obsługą ekranu dotykowego.
Lenovo Vibe X3 to od dawna wyczekiwany flagowiec, który pojawił się na rynku w trzech wersjach i w trzech cenach. Najbardziej zaawansowany jest Vibe X3 X3c70. Vibe X3 X3c50 ma o połowę mniej pamięci flash. Vibe X3 K51c78Youth albo Lite to flagowy budżetowiec.
Oficjalny debiut Gionee Elife S6 nastąpi dopiero 22 listopada, ale już teraz właściwie wiemy wszystko na temat specyfikacji. Producent zdecydował się na premierę w chińskim serwisie społecznościowym wideo.
Niedużo tych modeli, ale dla posiadaczy informacje raczej istotne. Wszystkie smartfony OnePlus dostaną aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow, o czym poinformował dziś producent na swoim forum.