ZTE Grand Memo II Z980L - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wymiary | 161.80 x 82.80 x 7.87 mm |
| Waga | 175.00 g |
| Przekątna wyświetlacza | 6.00" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / TFT 16M kolorów 720 x 1280 px (6.00") 245 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: ZTE Grand Memo II Z980L Ustaw alert cenowy |
|
| Standardowa bateria | Li-Ion 3400 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC do 32 GB |
| System operacyjny | Android 4.4 KitKat |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 400 8926 |
| Zegar procesora | 1200 MHz |
| Procesor graficzny | Adreno 305 |
| Ekran dotykowy | |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Inne nazwy | Z980L |
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS | 850 1900 |
| Standard LTE | FDD LTE: 1900, 1700, 850, 700 |
| Standard CDMA | |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
