Samsung Transfix - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Przesuwany (slide) |
| Wymiary | 113.50 x 57.40 x 14.70 mm |
| Waga | 124.70 g |
| Przekątna wyświetlacza | 3.20" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / TFT 256k kolorów 230 x 480 px (3.20") 166 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Samsung Transfix Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 390 min. (6.5 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 250 h. (10.4 dni) |
| Standardowa bateria | Li-Ion 1500 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Pamięć wbudowana | 125 MB |
| Karty pamięci | microSD do 32 GB |
| System operacyjny | Android 2.3 Gingerbread |
| Procesor | Qualcomm |
| Zegar procesora | 800 MHz |
| Procesor graficzny | - |
| Ekran dotykowy | |
| Współczynnik SAR (10g) | 1,05 W/kg |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Inne nazwy | SCH-R730 |
| Standard GSM | |
| Standard UMTS | |
| Standard LTE | |
| Standard CDMA | 850 1900 CDMA2000 1xEV-DO |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
