Samsung Suede - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Klasyczny (bar) |
| Wymiary | 112.90 x 55.50 x 12.70 mm |
| Waga | 94.00 g |
| Przekątna wyświetlacza | 3.20" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / TFT 256k kolorów 240 x 400 px (3.20") 146 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Samsung Suede Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 300 min. (5.0 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 330 h. (13.8 dni) |
| Standardowa bateria | Li-Ion 1080 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Pamięć książki telefonicznej | 2000 pozycji |
| Pamięć wbudowana | 135 MB |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC do 16 GB |
| System operacyjny | Brew 3.1.5 |
| Ekran dotykowy | |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Inne nazwy | R710 |
| Standard GSM | |
| Standard UMTS | |
| Standard LTE | |
| Standard CDMA | 850 1900 CDMA2000 1xEV-DO |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
