Samsung SGH-A767 - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Przesuwany (slide) |
| Wymiary | 99.00 x 58.00 x 13.00 mm |
| Waga | 108.00 g |
| Przekątna wyświetlacza | 2.20" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / TFT 256k kolorów (2.20") |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Samsung SGH-A767 Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 300 min. (5.0 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 240 h. (10.0 dni) |
| Standardowa bateria | Li-Ion 1000 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Karty pamięci | microSD |
| Ekran dotykowy | |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Wprowadzony na rynek | IV kwartał 2008 |
| Inne nazwy | Samsung A767; Samsung Propel |
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS | 1900 |
| Standard LTE | |
| Standard CDMA | |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
