Samsung SCH-R880 Acclaim - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Przesuwany (slide) |
| Wymiary | 114.00 x 59.00 x 15.00 mm |
| Waga | 130.00 g |
| Przekątna wyświetlacza | 3.20" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / TFT 256k kolorów 320 x 480 px (3.20") 180 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Samsung SCH-R880 Acclaim Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 480 min. (8.0 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 450 h. (18.8 dni) |
| Standardowa bateria | Li-Ion 1500 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Pamięć wbudowana | 218 MB |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC do 32 GB |
| System operacyjny | Android 2.1 Eclair |
| Ekran dotykowy | |
| Współczynnik SAR (10g) | 0,98 W/kg |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Wprowadzony na rynek | III kwartał 2010 |
| Inne nazwy | - |
| Standard GSM | |
| Standard UMTS | |
| Standard LTE | |
| Standard CDMA | 850 1900 CDMA2000 1xEV-DO |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
