Samsung Rugby Smart - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP67 |
| Wymiary | 122.40 x 65.90 x 12.19 mm |
| Waga | 119.10 g |
| Przekątna wyświetlacza | 3.70" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / Super AMOLED 16M kolorów 480 x 800 px (3.70") 252 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Samsung Rugby Smart Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 480 min. (8.0 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 384 h. (16.0 dni) |
| Standardowa bateria | Li-Po 1650 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Pamięć wbudowana | 4 GB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC do 32 GB |
| System operacyjny | Android 2.3 Gingerbread |
| Zegar procesora | 1400 MHz |
| Ekran dotykowy | |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Wprowadzony na rynek | I kwartał 2012 |
| Inne nazwy | SGH-i847 |
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS | 850 1900 2100 |
| Standard LTE | |
| Standard CDMA | |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
