Samsung GT-S5780 - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wymiary | 107.90 x 54.90 x 12.50 mm |
| Waga | 99.80 g |
| Przekątna wyświetlacza | 3.20" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / TFT 256k kolorów 240 x 400 px (3.20") 146 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Samsung GT-S5780 Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 750 min. (12.5 h) 3G: 410 min. (6.8 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 700 h. (29.2 dni) 3G: 500 h. (20.8 dni) |
| Standardowa bateria | Li-Ion 1200 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Pamięć wbudowana | 100 MB |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC do 16 GB |
| System operacyjny | Bada 1.1 |
| Ekran dotykowy | |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Inne nazwy | Wave 578 |
| Standard GSM | 850 900 1800 1900 |
| Standard UMTS | 900 2100 |
| Standard LTE | |
| Standard CDMA | |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
