Pockam P10 Pro - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Tablet |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP44 |
| Wymiary | 241.00 x 159.00 x 8.00 mm |
| Waga | 512.00 g |
| Przekątna wyświetlacza | 10.10" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / IPS TFT 16,7M kolorów 120 Hz 800 x 1280 px (10.10") 149 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Pockam P10 Pro Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas odtwarzania | Video: 11 h (0.5 dni) |
| Max. czas przeglądania internetu | WiFi: 6 h (0.3 dni) |
| Max. czas pracy (PDA) | 382 h (15.9 dni) |
| Standardowa bateria | Li-Po 8800 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC, microSDXC do 2000 GB |
| System operacyjny | Android 16 |
| Procesor | Unisoc Tiger T615 UMS9230E T7250 |
| Zegar procesora | 1800 MHz |
| Procesor graficzny | ARM Mali-G57 MP1 @850 MHz |
| Ekran dotykowy | |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Wprowadzony na rynek | I kwartał 2026 |
| Inne nazwy | - |
| Standard GSM | |
| Standard UMTS | |
| Standard LTE | |
| Standard 5G | |
| Standard CDMA | |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
