Kyocera Rio E3100 - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wymiary | 105.00 x 56.00 x 12.80 mm |
| Waga | 90.00 g |
| Przekątna wyświetlacza | 2.80" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / TFT 256k kolorów 240 x 320 px (2.80") 143 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Kyocera Rio E3100 Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 330 min. (5.5 h) |
| Max. czas czuwania | 2G: 336 h. (14.0 dni) |
| Standardowa bateria | Li-Ion 920 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC do 16 GB |
| System operacyjny | Brew 3.1.5 |
| Procesor | Qualcomm QSC6055 |
| Ekran dotykowy | |
| Współczynnik SAR (10g) | 1,49 W/kg |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Inne nazwy | - |
| Standard GSM | |
| Standard UMTS | |
| Standard LTE | |
| Standard CDMA | 850 1900 CDMA2000 1X |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
