Kyocera DuraMax - Porównanie telefonów
| Rodzaj | Klapka (clamshell) |
| Wymiary | 101.50 x 53.50 x 25.50 mm |
| Waga | 144.00 g |
| Przekątna wyświetlacza | 2.00" |
| Wyświetlacz | Kolorowy / TFT 256k kolorów 240 x 320 px (2.00") 200 ppi |
| Ochrona wyświetlacza | |
| Wyświetlacz dodatkowy | Mono / STN 96 x 64 px (1.00") |
| Ochrona wyświetlacza dodatkowego | |
| Alerty cenowe | Bądź na bieżączo z cenami. Ustaw nasz alert cenowy i otrzymuj powiadomienia o dostępności i cenach wybranych urządzeń. |
|
Alert cenowy dla: Kyocera DuraMax Ustaw alert cenowy |
|
| Max. czas rozmów | 2G: 480 min. (8.0 h) |
| Standardowa bateria | Li-Ion 1360 mAh |
| Szybkie ładowanie | |
| Ładowanie indukcyjne | |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC do 32 GB |
| Ekran dotykowy | |
| Dwie karty SIM (DualSIM) | |
| Inne nazwy | - |
| Standard GSM | |
| Standard UMTS | |
| Standard LTE | |
| Standard CDMA | 850 1900 |
| Standard TD-SCDMA | |
| Standard UMA |
