R E K L A M A

O serwisie

mGSM.pl jest serwisem zajmującym się szeroko pojętą tematyką GSM, ale skupiającym się przede wszystkim na najbardziej namacalnych i powszechnie dostępnych tej technologii przejawach - na telefonach komórkowych.

Byliśmy przy narodzinach technologii mobilnych w Polsce, współtworzyliśmy rynek, a jako serwis internetowy poświęcony telefonom istniejemy od 2005 roku - i od tej pory staramy się dostarczyć użytkownikom Internetu jak najbardziej rzetelną informację o specyfikacji technicznej dostępnych na rynku urządzeń. Nasze dane są oparte na dokumentacji producentów i ilustrowane, jeśli to tylko możliwe, dużymi oficjalnymi zdjęciami prasowymi poszczególnych modeli.

Na mGSM.pl można nie tylko porównać poszczególne modele, czy odnaleźć testy telefonów i aktualności ze światka GSM, ale również wypowiedzieć się o posiadanym telefonie i znaleźć pomocną dłoń dzięki systemowi moderowanych komentarzy. Namawiamy użytkowników do współtworzenia serwisu poprzez system ocen, zgłaszanie poprawek do specyfikacji oraz publikację własnych zdjęć robionych aparatami obecnymi w telefonach.