Xiaomi Poco F2 Pro
Sebo
Opinia pozytywna
Witam, kupiłem ten kombajnik miesiąc temu, przesiadka z galaktyk S10 Note 10 i powiem tak: rakieta. Jest po prostu rakieta, prędkość i wielozadaniowość w tym telefonie to petarda, zresztą wszystko w tym telefonie zapiernicza, muzyka multimedia, telefon jest nawet głośniejszy niż galaktyki, fotki robi rewelacyjne. Nie jestem fotografem, ale jak dla mnie wystarczająco dobre. Zasięg, GPS i wifi rewelacja. Jeżdżę dużo po Europie i miałem problemy z zasięgiem, tutaj naprawdę nic się nie zawiesza, wszystko chodzi perfekcyjnie, aktualizacja do Miui 12 super chodzi. Rewela nowe funkcje itd. Polecam szczególnie tym osobom, co chcą mieć urządzenie, które po prostu chodzi błyskawicznie i jest wszystko pod jednym palcem. Na koniec bateria 1,5-2 dni, ciągła zmiana sieci LTE w różnych krajach. Polecam gorąco i pozdrawiam.
.151.38.44 | 26.07.2020, 08:07
Ogonik
Opinia pozytywna
Rekomenduje ten telefon z czystym sumieniem, dla mnie osobiście w podobnej cenie nie ma sobie równych. Posiadam wersję 6/128, kupiony [...] w promocji za 2200. Zależało mi na wydajności i jest to najlepszy telefon z jakim miałem do czynienia, istna bestia. Procesor miażdży swoją wydajnością. Teraz MIUI 12 i super żywe tapety robią niesamowite wrażenie. Nie mam do czego się przyczepić, spełnia wszelkie moje oczekiwania.
.254.136.5 | 20.07.2020, 19:07
RODO
Opinia pozytywna
O, super, że wyszedł. Jestem posiadaczem POCO F1 od maja 2019 i też jest super. Nigdy nie miałem z nim problemów. Jedyna bolączka to brak NFC. Ale do tego czasu przyzwyczaiłem się do płacenia Kartą i Blikiem. I to, że niektórych aplikacji narzuconych z góry nie da się odinstalować/wyłączyć/ukryć (np. są dwie przeglądarki, jedna Browser od Xioami i Chrome od Google i ani jednej, ani drugiej nie da się odinstalować. Jedna by wystarczyła, a tu dwie przeglądarki blokadę mają przed odinstalowaniem i tak jest z większością preinstalowanych aplikacji). Ale taką praktykę chyba każdy inny producent smartfonów stosuje. Powiem żonie, bo jej telefon pada, kupi sobie POCO F2 Pro. Mi wystarczy F1.
.133.148.43 | 17.07.2020, 10:07
L3wve
Opinia pozytywna
Telefon super, w tej cenie nie ma do czego się przyczepić. Aparat dla mnie spoko, lepszego nie trzeba. Mam wersję 6/128. Właśnie wyszła aktualizacja do miui 12.
.155.177.39 | 14.07.2020, 19:07
Warczy-b
Opinia neutralna
Super sprawa polecam w 100% nie ma do czego się przyczepić.
.173.186.109 | 02.07.2020, 05:07
Kamcio
Opinia pozytywna
Mam od kilku dni 6/128. Petarda . Polecam
.64.60.160 | 21.06.2020, 22:06
?s
Opinia pozytywna
Udało się ściągnąć F2 PRO z Ali za 1800zł (6/128). Telefon bajka. Przepiekny pełny ekran amoled i co ważne dla mnie żadnych wbitych w ekran aparatów do selfi. Zdjęcia oraz filmy spełniają wszystkie moje wymagania. Gaming lepszy niż na konsoli ;-) jedyne co to można było włożyć pojemniejsza baterie. 10/10.
.134.107.248 | 17.06.2020, 01:06