Sony Ericsson W205
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 132. Pokazuję od 41 do 50. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
37,1% 
icon down
 40,9% 
icon unknown opinion
 22,0% 
Opinia negatywna

Momo

Beznadzieja... Mam ten tel od roku i leży w kącie i kurze zamiata :)Jeśli chodzi o samą konstrukcję wykonania to gadzina odporna jest ( 8 razy rzutów o ścianę, nadmierne wysuwanie klapki, walenie nim o podłogę, kopanie i nic :D )ale od wewnątrz to porażka do potęgi n. Jaki baran wsadził tam tylko 5 MB ?! Aparat nawet nieźle w dzień robi jak tylko na 1,3 mpix. Muzyka dość głośno ale na pamięć tel yyy nie skomentuje... Multimedia się zacinają, sms się zacinają, przy długich paznokciach te klawiszcze się wgniatają pozostawiając dziury ^^. Podsumówując porażka porażka porażka itd.


R E K L A M A
Opinia negatywna

]

Ma bardzo kiepski wyświetlacz....bateria wytrzymuje góra 2-3 dni(nic nierobienia)......najlepszy w nim jest głośnik..ale i tak go nie kupujcie ;)

Opinia neutralna

Hardaa

Poza tym, że bateria szybko pada i aparat jest taki a nie inny, może być.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

wiki

hey mam telefon ponad rok i jest swietny tylko jest jeden problem strasznie slabo trzyma mi bateria

Opinia negatywna

M. ;)

Moj tata go ma i mi sie nie podoba.

Ma głupie menu , nie można odtwarzać w walkmanie (mój tata nie może nie wiem jak u innych) , słaby aparat 1,3 mega tylko , w zestawie nie ma USB. Ja mam SE w910i i gdy włożyłam kartę pamięci ( 2 giga) nie mogłam jej wyjąć i telefon sie starśnie śninał !
Głupio się na nim pisze sms. Mało ma pamięci w telefonie zaledwie na jedną piosenkę !

Mój tata zastawiał sie na jeszcze innym Sony Ericssonem nad tym i jeszcze nad jakimś samsungiem . Nie wiem czemu ten wybrał.

Opinia pozytywna

Pridak

Telefon działa wyśmienicie, wszystko jest cool, trochę wolne oprogramowanie, ale aktualizacja i poprawione, nie wiem czemu, ale bateria na muzyce trzyma 6 godzin, na czuwaniu 1 dzień, kupiłem nowy, przez to trzeba aktualizować. Ogółem pozytyw, problem z baterią, mam nadzieję, że zostanie naprawiony ;)

Opinia negatywna

marcin95

ten telefon to jest pomyłka cały czas się zacina i łatwo się rysuje ekran . mam ten telefon rok i jestem z niego niezadowolony , a o klapce nie wspomne .


R E K L A M A
Opinia pozytywna

ferdek kiepski

ja mam ten telefon już od roku sprawuje się bardzo dobrze nie zacina się głośnik nie Charczy i wszytko działa super.troszeczkę mi się znudził gdyż ma mało bajerów.ogólnie telefon jest dobrym i wytrzymałym produktem.pozdrawiam wszystkich użytkowników tego telefonu i szczerze polecam!!!

15 lat w mGSM 1 opinia
Opinia pozytywna

domel160

telefon bardzo wytrzymały zgubiłem go 3 dni temu w śniegu .... Dzisiaj rano poszedłem go szukać i znalazłem był pod śniegiem 3 i dzisiaj jak go znalazłem działa wszystko bez zarzutu :) telefon naprawdę jest bardzo wytrzymały :D polecam go wszystkim użytkownikom :) wielki pozytyw ;)

15 lat w mGSM 1 opinia
Opinia negatywna

Gawrones

Jeden z najbardziej badziewnych telefonów w moim życiu, chodzi bardzo opornie, często się wyłącza, zacina. Nie polecam!

Wszystkich opinii: 132. Pokazuję od 41 do 50. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies