Sony Ericsson K320i
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 45. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,3% 
icon down
 4,4% 
icon unknown opinion
 42,2% 
Opinia neutralna

MUSy

zamierzam go kupić słyszałem, że to dobry fonik


R E K L A M A
Opinia pozytywna

barti

mam ten telefon od pół roku i jestem naprawde zadowolony .GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!1

Opinia pozytywna

klop

ekstra


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Śniadek

fajny telefon. Mam go dwa tygodnie i jest super. łatwa obsługa, dużo funkcji ful wypas!!!!! COOL

Opinia pozytywna

Anonim

telefon super udany model ma wszystko co potrzeba a że radia nie ma to przeciesz telefon do rozmowy a nie do suchania radia tel zgrabny ładny wygląd bateria wytrzymuje długo polecam wszystkim i co najwazniejsze ze można go kupic za nie duże pieniądze jest ok

Opinia pozytywna

DAN82

Powiem tak... do czasu jak mialem NOKIE nie chcalem zadnego innego tel. teraz jak mam SE k320i mylilem sie... Nie wiem czemu ale teraz wydaje mi sie ze menu w NOKIACH jest dziwne... ikony itp tak jakos dziwne jak dla mnie... SE jest the best.

Teraz tylko bede piol sie w gore i planuje zakupic K800i lub ktorys z W...

Pozdro
DAN82

Opinia pozytywna

Misiek1409

Fajny telefonik! to nie sony ericsson kopiuje tylko nokia. przeciez pierwszy byl walkman, a dopiero pozniej nokia music edition!!!


R E K L A M A
Opinia neutralna

ziomek

Będę kupował tego tela, ile ma ikonek w menu?
Odpowiedzcie szybko!

Opinia pozytywna

kasia

mam ten tel i jestem zadowolona. brakuje mi tylko wejścia na kartę pamięci ale może to pzezyję.ogólnie super

Opinia neutralna

jura

Ten fonik jest the best, SE robi naprawdę świetny sprzęt.

Wszystkich opinii: 45. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies