Sony Ericsson K320i
MUSy
zamierzam go kupić słyszałem, że to dobry fonik
barti
mam ten telefon od pół roku i jestem naprawde zadowolony .GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!1
klop
ekstra
Śniadek
fajny telefon. Mam go dwa tygodnie i jest super. łatwa obsługa, dużo funkcji ful wypas!!!!! COOL
Anonim
telefon super udany model ma wszystko co potrzeba a że radia nie ma to przeciesz telefon do rozmowy a nie do suchania radia tel zgrabny ładny wygląd bateria wytrzymuje długo polecam wszystkim i co najwazniejsze ze można go kupic za nie duże pieniądze jest ok
DAN82
Powiem tak... do czasu jak mialem NOKIE nie chcalem zadnego innego tel. teraz jak mam SE k320i mylilem sie... Nie wiem czemu ale teraz wydaje mi sie ze menu w NOKIACH jest dziwne... ikony itp tak jakos dziwne jak dla mnie... SE jest the best.
Teraz tylko bede piol sie w gore i planuje zakupic K800i lub ktorys z W...
Pozdro
DAN82
Misiek1409
Fajny telefonik! to nie sony ericsson kopiuje tylko nokia. przeciez pierwszy byl walkman, a dopiero pozniej nokia music edition!!!
ziomek
Będę kupował tego tela, ile ma ikonek w menu?
Odpowiedzcie szybko!
kasia
mam ten tel i jestem zadowolona. brakuje mi tylko wejścia na kartę pamięci ale może to pzezyję.ogólnie super
jura
Ten fonik jest the best, SE robi naprawdę świetny sprzęt.