Sony Ericsson C905
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 396. Pokazuję od 61 do 70. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
46,2% 
icon down
 12,9% 
icon unknown opinion
 40,9% 
Opinia neutralna

matoi

Bardzo dobry telefon. Mam go od roku i nic sie z nim złego nie dzieje:P POLECAM


R E K L A M A
Opinia negatywna

sol

aparat bardzo dobry, funkcjonalnosc rowniez, minusem jak dla mnie jest jego strasznie slaba jakosc, telefon posiadam juz prawie 1,5 roku, w tym czasie telefon byl juz raz sewisowany i na dniach bedzie oddany do serwisu po raz drugi

Opinia neutralna

pytanie

Mam ważne pytanie. Czy ta komórka ma shake kontrol??


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Anonim

Szczerze mówiąc ten telefon jest bardzo dobry.
Także mam go od wakacji i nie zamienił bym go na żaden robi rewelacyjne zdjęcia nie ścina się. Moja ogólna opinia jest pozytywna.

Opinia pozytywna

Anonim

Ktoś niżej zastanawia się nad w995 i c905. Ja na twoim miejscu kupił bym c905 bo ma bdb aparat i wgrałbym akustykę i by grał lepiej niż w995. Ja posiadam c702 wgrałem akustykę i teraz daje po uszach;)

Opinia negatywna

Anonim

dobry ale za te pinądze brak aparatu do videorozmów to bardzo duża wada

Opinia neutralna

aqua

Mam pytanie odnośnie odtwarzacza mp3 w tym telefonie, czy dzwiek jest ok, jaka jest głosnosc i czystosc dzieku w sluchawkach i jak dzialaja glosniki w samym telefonie. Zastanawiam sie nad kupnem tego modelu lub w995, najbardziej mi zalezy na mp3 i zeby telefon miał dobry aparat, wiem, ze seria W jest muzyczna a seria C - cyber shot, ja bym chciala to polaczyc, ale skoro nie mozna miec wszystkiego to co polecacie?


R E K L A M A
Opinia pozytywna

kpoter

Mam ten telefon od marca 2009.W sumie dobrze wykonany,wygodna klawiatura,wygodne menu.Aparat dobry i z wieloma możliwościami.Niestety bardzo marny odbiornik GPS/często gubi sygnał/ i jestem informowany że zjechałem z trasy/Navi Expert/.W Nokii z zewnętrznym odbiornikiem GPS działała świetnie.Nie można po wyłączeniu GPS połączyć się z innym odbiornikiem.Bardzo często się wiesza,szczególnie przy wybieraniu numerów z klawiatury.Ogólnie myślę jednak że jest niezły.

Opinia pozytywna

Naikon

Mam tego Soniaka od wakacji, sprawuje się bardzo dobrze, świetny aparat, działa bez zastrzeżeń, bardzo odporny. Polecam

Opinia neutralna

zennon

jednym słowem mocart, mam go rok i przeżył przeze mnie wiele: wypadek na motocyklu gdzie ja leżałem w szpitalu , skok do jeziora z nim w kieszeni, umadek z balkonu na kostkę brukową ok 4m, przy czym pękła tylko szybka. tel nie do zdarcia, najlepszy mój zakup, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkich opinii: 396. Pokazuję od 61 do 70. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies