Sony Ericsson C905
matoi
Bardzo dobry telefon. Mam go od roku i nic sie z nim złego nie dzieje:P POLECAM
sol
aparat bardzo dobry, funkcjonalnosc rowniez, minusem jak dla mnie jest jego strasznie slaba jakosc, telefon posiadam juz prawie 1,5 roku, w tym czasie telefon byl juz raz sewisowany i na dniach bedzie oddany do serwisu po raz drugi
pytanie
Mam ważne pytanie. Czy ta komórka ma shake kontrol??
Anonim
Szczerze mówiąc ten telefon jest bardzo dobry.
Także mam go od wakacji i nie zamienił bym go na żaden robi rewelacyjne zdjęcia nie ścina się. Moja ogólna opinia jest pozytywna.
Anonim
Ktoś niżej zastanawia się nad w995 i c905. Ja na twoim miejscu kupił bym c905 bo ma bdb aparat i wgrałbym akustykę i by grał lepiej niż w995. Ja posiadam c702 wgrałem akustykę i teraz daje po uszach;)
Anonim
dobry ale za te pinądze brak aparatu do videorozmów to bardzo duża wada
aqua
Mam pytanie odnośnie odtwarzacza mp3 w tym telefonie, czy dzwiek jest ok, jaka jest głosnosc i czystosc dzieku w sluchawkach i jak dzialaja glosniki w samym telefonie. Zastanawiam sie nad kupnem tego modelu lub w995, najbardziej mi zalezy na mp3 i zeby telefon miał dobry aparat, wiem, ze seria W jest muzyczna a seria C - cyber shot, ja bym chciala to polaczyc, ale skoro nie mozna miec wszystkiego to co polecacie?
kpoter
Mam ten telefon od marca 2009.W sumie dobrze wykonany,wygodna klawiatura,wygodne menu.Aparat dobry i z wieloma możliwościami.Niestety bardzo marny odbiornik GPS/często gubi sygnał/ i jestem informowany że zjechałem z trasy/Navi Expert/.W Nokii z zewnętrznym odbiornikiem GPS działała świetnie.Nie można po wyłączeniu GPS połączyć się z innym odbiornikiem.Bardzo często się wiesza,szczególnie przy wybieraniu numerów z klawiatury.Ogólnie myślę jednak że jest niezły.
Naikon
Mam tego Soniaka od wakacji, sprawuje się bardzo dobrze, świetny aparat, działa bez zastrzeżeń, bardzo odporny. Polecam
zennon
jednym słowem mocart, mam go rok i przeżył przeze mnie wiele: wypadek na motocyklu gdzie ja leżałem w szpitalu , skok do jeziora z nim w kieszeni, umadek z balkonu na kostkę brukową ok 4m, przy czym pękła tylko szybka. tel nie do zdarcia, najlepszy mój zakup, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!